Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan ünnepelnétek meg a...

Hogyan ünnepelnétek meg a születésnapotokat, ha egyedül vagytok?

Figyelt kérdés

Szóval nincsenek barátaid, akikkel együtt ünnepelhetnél. Mondjuk a család az felköszönt, de egy felnőtt huszonéves azért már valami másra is vágyik. Legalábbis én igen. De sajnos nincs kivel találkoznom, bulizni mennem vagy valami. Pedig nekem fontos ez a nap és szerettem volna ha különleges és tényleg boldognak érezhetem magamat. Most úgy néz ki ez lesz életem egyik legszomorúbb napja:(

20+/L



2013. nov. 11. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Süss magadnak tortát és edd meg egyedül!!:D
2013. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem szokásom ünnepelni a születésnapokat. A család felköszönt, ez bőven elég.
2013. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez lesz életed legszomorúbb napja, ezt felejtsd el. Marhaság. Nézz filmet, csinálj popcornt, egyél csokit.

Ha csaj vagy, akkor Bridget Jones beválik a legtöbbször.

2013. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Boldog szülinapot!Hova valósi vagy?
2013. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
37%

Mit foglalkozol azzal hogy születésnapod van? Mitől volna ez olyan fontos?

Majd bulizol máskor!

2013. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
60%
sajnálak tényleg ez igy elég gáz lehet mondjuk nekem is most volt a születésnapom nem mentem én se el sehova mert aból mindig baj van siklóson vetem bort és othol ittunk szerintem vegyél olyan 3-4 liter bort és igyál enyi
2013. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Írd ki a közösségi oldaladra hogy itt és itt szülinapi buli, várok mindenkit! Szerintem tuti nem maradsz egyedül!

Menj el egy szórakozóhelyre, majd ott megismerkedsz valakikkel.

Kényeztesd magad, szabadulj be egy szépségszalonba:szauna, szoli, masszázs, fodrász, sminkes, körmös.

Menj el egy jósnőhöz.


Ja ás BOLDOG SZÜLINAPOT!

2013. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most én is így leszek, csak skype-on tudnak felköszönteni a család és a barátok is. De engem annyira nem hat meg, ugyanolyan nap mint a többi. Legfeljebb főzök magamnak valami finomat és ha mindenkivel beszéltem, üzengettünk egymásnak, akkor kimegyek sétálni. :-)
2013. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Süssél valamit magadnak, vásárolj valamit -"-, és menj el moziba megnézni valami vicceset:)
2013. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Eléggé szomorú hogy nincsenek barátaid:( de próbálj elmenni minél több helyre vagy utazz el ahova csak szeretnél!! ISMERKEDJ:))
2013. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!