Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vehetnék a...

Szerintetek mit vehetnék a tesóm 20. szülinapjára? Verseny szinten biciklizik, és még a számítógépezés érdekli.

Figyelt kérdés
SEGÍTSETEK FONTOS!:)

2014. máj. 20. 21:49
 1/6 anonim válasza:
88%
Bármit ami nem ezekkel kapcsolatos, pl. egy 500 darabos kirakót vagy rubik kockát.
2014. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Jaja, bármit, csak ne ezekből, mert úgy is mellényúlsz, ha Te nem értesz hozzá. :-)

Akkor még a vásárlási utalvány is jobb.

2014. máj. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20.szülinapra rubik kocka meg kirakó? na ne vicceljetek
2014. máj. 21. 14:30
 4/6 MegaAgy™ válasza:
Mégis mit akarsz venni neki, egy új kerékpárt másfél milláért vagy valami számítógépes játékot? Én a puzzle-nak is örülnék pedig jócskán elmúltam 20 éves ...
2014. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha ennyire komolyan veszi a sportot, akkor talán nem áll messze tőle az egészséges táplálkozás sem.


Állíts össze neki egy gyümölcskosarat, megtűzdelve egy-két érdekesebb elemmel: passion fruit, ananász (az nagyon jól mutat)...stb.

Vagy szerezz be egy halom müzli szeletet. Annyi féle van már ezekből, hogy igen változatos csomagocskát lehet belőle készíteni. (Fit, Ma baker, Cerbona,Nestlé...stb.)

2014. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végülis megszületett a döntés bögrét adtam neki képeinket csináltattam bele, és egy boldog szülinapos feliratot:) azért köszönöm
2014. jún. 7. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!