Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak a barátaimmal a...

Mit csináljak a barátaimmal a szülinapomon? 13/L

Figyelt kérdés
Jövő héten lenne a bulim, de nem tudom miket csináljunk. Kerti buli lesz. Valamit tudtok ajánlani?

2014. jún. 6. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol függ, hogy milyen társaságot hívtál meg a szülinapodra. Csak 3 éve voltam 13 éves és az akkori szülinapokon volt zene, táncoltunk, játszodtunk felelsz vagy merszet. Ajánlanám a zenét, valami játék ötleteket is ha netalán unatkoznátok, ám az alkoholt meg a cigit stb-t nem. Az én korosztályomban már kicsit durva a helyzet, de szerintem le fogják szokni a tulzott ivászatot. Jó szórakozást! :)
2014. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én a felesz vagy merszre gondoltam meg focira, a tánc kérdés mert szabadtéri lesz és nem biztos, hogy a zenét kilehet vinni, de majd gondolkozom rajata
2014. jún. 6. 17:10
 3/5 Bukor Peti ***** válasza:
hallgassatok zenét és sütögessetek sok finomságot :-) jó szórakozást
2014. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2014. jún. 7. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen lett a buli? :-)
2014. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!