Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. szülinapra ötletek?

18. szülinapra ötletek?

Figyelt kérdés

A barátom hamarosan 18 lesz, de fogalmam sincs, mit adhatnék neki. Tudom, hogy ezt nekem kellene tudni, de nem ismerjük még egymást annyira. Valami maradandó, egyedi, elfelejthetetlen ajándékkal szeretném meglepni, amire mindig emlékezni fog és nem szeretnék neki valami közhelyes, mindennapi ajándékot adni (bögre, közös kép stb.)

Tudom, hogy 1001 ilyen kérdés van már, de nem találtam még egy olyan ötletet sem, amit tényleg el tudnék képzelni ajándékként.

Nagyon örülnék, ha valaki tudna valami ötletet adni. :)



2014. jún. 8. 21:27
 1/2 anonim válasza:

Ömm nekem ilyen ugrik be: Milenne ha elmennétek kettesben valahova? pld: Étterem,kedvenc helyére,bulizni...

Csak ilyen jutott eszembe ami maradandó és nem tárgyi dolog!

2014. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bukor Peti ***** válasza:
az első válaszoló ötletei is nagyon jók. a bögre is nagyon jó. rá kell íratni a nevét vagy olyan dolgot ami kapcsolódik hozzá
2014. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!