Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ötletek 50. szülinapra?

Ötletek 50. szülinapra?

Figyelt kérdés

Anyukám most lesz 50 éves és fogalmam sincs mivel lepjem meg . Utazást sajnos nem tudom kifizetni, torta mindenképpen lesz, de úgy szeretnék valami különlegeset és nem valami tucat dolgot,de egyben nem is drágát. Tudom nem könnyű és nagyon sürget az idő!

15/l


2013. jún. 9. 07:19
 1/5 anonim válasza:
Esetleg ajándékba egy olyan könyvet venni neki amit a születési évében adtak ki,családi fotóalbumot készíteni,befizeted őt egy masszázsra vagy egy kozmetikába csinálnának egy jó sminket neki,egy kedvenc testápoló, attól is függ hogy van-e hobbija ha van akkor nyilván ahhoz valami kelléket.Összeállítani egy szép csokor virágot,ha elmész csináltatni megmondod az összeget és abból összeállítanak neked egyet. Ilyesmikre gondolok én :)
2013. jún. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legjobb választás egy karóra. Ebben az 1500,-Ft-tól a sokmillióig nagyon széles az elérhetőség, tehát minden pénztárcához illeszthető.

Vagy egy szép medál a nyakláncára.

2013. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Te ismered legjobban az anyukádat,hogy minek örülne!Az enyém,mivel a foltvarrás az egyik hobbija,a mindenféle színű és mintájú anyagdarabokból készített csomagtól a plafonig ugrott örömében!:-)

Ha szeret olvasni,a kedvenc írójától vehetsz neki pár könyvet,ha magyar és kortárs,esetleg elintézheted,hogy dedikálja neki.Ha szeret szépítkezni,de nincs úgy rá pénze,valóban jó ötlet befizetni egy szalonba egy kis kényeztetésre.

Mivel az anyukád,neked kellene legjobban tudnod,hogy mire vágyik.Ha nincs sok pénzed,meglepheted azzal,hogy aznap nem kell semmit sem csinálnia,ti főztök ebédet,kiszolgáljátok,stb.,úgy,mint ő tette és teszi hosszú évek óta veletek.

Anyukám párjával voltunk nehéz helyzetben az 50.születésnapján,de megoldottuk végül pár ezer forintból és elég egyedi lett.Csináltattunk róla egy karikatúrát és oda lett rajzolva egy torta is az 50-es gyertyával.Bekereteztük és nagyon szuper lett.Ezt meg lehet csinálni akár anyukádnak is,mondjuk egy családi fotóval!

2013. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a következő dolgokat javasolnám, készítsd te a tortát, fotómontázs régi képek róla, rólad a családról egy szép képkeretben vagy meg lehet csináltatni pólóra, díszpárnára, vagy egy dvd-re időrendi sorrendbe rakni a képeket valami szép aláfestő zenével biztos tud neked valaki segíteni manapság már nagyon sokan tudnak ilyeneket készíteni,vagy aznap nem kell csinálnia semmit ágyba vinni a reggelit neki virággal stb :-):-):-)
2013. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ennek a könyvnek biztos örülne: [link]
2013. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!