Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudtok ajándék ötletet, a...

Tudtok ajándék ötletet, a barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

A barátom augusztusban fogja betölteni a 18. születésnapját, és az a gond, hogy ötletem sincs, hogy mit vehetnék. Már másfél éve vagyunk eggyütt, és amit tudni kell róla, hogy szeret túrázni, és fotózni is, tud és szeret is gitározni, kicsit zongorázni is. Semmi szexualitásra nem gondoltam,és ilyen válaszokat légyszi ne is irjatok, mert nem vagyunk olyanok. Közös képet sem szeretnék kihívattatni, mert azt már sokszor ajándékoztam neki. Ja és olvasni sem nagyon szeret. :D Nem szereti, hogy ha költekezek rá, de úgy kb. max 9000 Ft értékben gondolkozom. Légyszi, segítsetek :)


2014. jún. 22. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagy dolgok ezek.

18 pár zokni.

2014. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mostmár tudjuk mit nem szeret.. szeret is valamit egyáltalán?
2014. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen írtam, hogy mit szeret... túrázni, gitározni, fotózni, és énekelni is nagyon :)
2014. jún. 22. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:

szóval semmi más csak zene?

zenekaros póló, fesztiváljegy amire mehet a haverokkal menni, pengető ,valami túra szett pl kulacs iránytű ilyenek..

2014. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) egyébként még oda van az ilyen spéci késekért is és szereti a bort, persze mértékkel :)
2014. jún. 22. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!