Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a szülinapjára?

Mit vegyek a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Lesz egy haveromnak (18/F) szalonnasütős-piálós meglepetésbulija. Tehát arra viszek kaját, innivalót és piát. Hallottam, hogy a többi meghívott ezen felül is vesz neki ajándékot. Én tanácstalan vagyok, hogy mit vegyek, mert már alapból viszek legalább 4000 Ft értékben cuccokat, és ezen felül max 1000-1500-at költenék egy másik ajándékra.

Ez a fiú 3-4 éve a legjobb barátom volt, viszont egyszer csak valamiért (nem összeveszésből) nem nagyon beszélgettünk. Azóta nem is nagyon ismerem, nem tudom mit szeret, mit nem. Ilyen esetben milyen ajándék lenne megfelelő. (Piát ne írjatok, mert azt már alapból viszek.)

17/F



2014. jún. 26. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs szoros kapcsolatotok és viszel bőven italt meg ételt nincs értelme venned neki ajándékot. Lehet, hogy nem is találnád el azt, amit szeret, de ha nagyon ragaszkodsz az ajándékhoz előbb beszéld meg, hogy minek örülne egy közös barátotok segítségével.
2014. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Most látom, hogy szülinapja lesz, így vegyél neki kisebb értékben valami maradandót, bár nem tudom, hogy reagálna ha csak az enni- és innivalót vinnéd.
2014. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valószínűleg az lesz amit írtál, megbeszélem a közös barátokkal.
2014. jún. 26. 09:12
 4/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Vegyél könyvet neki. Ha tudod, hogy érdekli vlami, akkor azzal kapcsololatos legyen, pl. motorok, vagy autók, vagy horgászat, barkácsolás, stb...
2014. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfontolom. :)
2014. jún. 26. 09:29
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha komolyabb dolgok is érdeklik, akkor vehetsz pl. egy földrajzi albumot, sok képpel, vagy valami hasonlót, igaz, ezek drágák. Vagy vigyél kevesebb italt, és egy nívósabb könyvet.
2014. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lilla0510 válasza:
Szia, szerintem ha vannak emlékfotóitok és egy üres könyved akkor a szívből szóló ajándékot add: a fotókat ragaszd az üres könyvbe és add át neki ez a szívből szóló ajándék.
2014. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!