Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a 12 éves húgom...

Mit vegyek a 12 éves húgom születésnapjára?

Figyelt kérdés
Elég társasági csaj, és komoly a korához képest. Szereti az állatokat, van cicája, nyuszija. Számítógépen csak az interneten szokott játszani. Gondoltam könyvre, csak most sok olyan van, amit még ki sem olvasott. Esetleg vigyem el valahova(szeret velem lenni)? Ötletek, hogy hova?

2014. júl. 2. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kalandparkba, gokartozni, aquaparkba.
2014. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a kalandpark jó ötlet lehet! :)
2014. júl. 4. 02:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy külön élsz-e, de ha igen, akkor vidd el hozzád két napra. Ezalatt a két nap alatt sok meglepetést csinálsz neki, mint ahogy az 1es is mondta elviszed kalandparkba, aquaparkba, sétálni, vásárolgatni, állatkertbe, ha szereti az állatokat, este csinálhattok házi mozit, kukoricával, és kólával. A lényeg, hogy együtt legyetek.

Ha együtt laktok, akkor is vidd el valahova, és a házimozit ugyanúgy megcsinálhatjátok. Vagy ha nem Pesten laktok, vidd fel oda! Vagy sátrazhattok is a kertben akár.

Ezeken kívül még mindenképp legyen valami kézzelfogható ajándékod is, mondjuk egy füzet, vagy napló amibe a születésnapjával kapcsolatos dolgokat ír, és ragaszt bele. Pl. mozi-, színházjegy, aquapark belépő, kalandpark belépő, csokinak, cukorkának a csomagolása, esetleg ha mentek parkba, sátrazni, kalandparkba, onnan egy szárított virág, faág, falevél, stb. Mindent pontosan beleírnátok, például: "14:37 elmentünk bevásárolni a Tesco-ba. Sokat hülyéskedtünk, én beleültem a kosárba, Xy pedig tolt engem. Szinte beestünk a lisztek közé...., stb" Aztán a végén lehetne olyant is csinálni, hogy: ott töltött idő; időjárás; X hangulata; Y hangulata; emlékek (ide beragasztanátok a jegyeket, stb-t amit az előbb leírtam). Közösen írnátok, és közösen díszítenétek. Azt is meglehetne csinálni, hogy mondjuk te írsz egy színnel, és a tesód egy másikkal, amit az elején felírnátok, hogy kit melyik szín jelez. Aztán úgy írnátok le a történetet, mintha ketten mesélnétek egy harmadiknak, stb.

2014. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen kreatív vagy! :)) Együtt lakunk. A nagy csúszdáktól fél, állatkertben a múlthéten voltunk, pedig az jó lett volna, a vidámparkot bezárták :( Kalandpark marad, vagy mozi :D előtte elmegyünk vásárolni, és akkor ő választhatja ki, hogy mit szeretne, utána beülünk vacsizni valahova :D Igazi csajos nap a kis hercegnőmnek. :) Arra is gondoltam, hogy kiviszem magammal nyaralni Görögországba, az lenne ám az élmény...csak anyukánk nem akarja elengedni :/
2014. júl. 5. 00:25
 5/5 anonim ***** válasza:

^-^ Köszii!!

Hát mondjuk az tényleg bonyolult lenne, hogy kividd Görögországba, de attól függetlenül egy hihetetlen nagy élmény! :)

2014. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!