Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti milyen ajándékot vennétek...

Nicorette_1312 kérdése:

Ti milyen ajándékot vennétek a szerelmeteknek a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok, valami olyat akarok csinálni/venni, amire azt tudja mondani, hogy „váóó”. Megszeretném lepni valami nagy ajándékkal, de sajnos százezreket nem tudok rá költeni. Elég gáz most az anyagi helyzetem, úgyhogy telefont, meg tévét ne írjatok légyszí (azért írtam ide, mert már kaptam ilyen ötletet). Normális válszokat szeretnék kérni, nagyon köszönöm!

2014. júl. 7. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1 . Nem mi ismerjük a párodat.

2. Nézz körül az oldalon, ezer ilyen kérdés van.

3. Itt vannak a sablonválaszok, amiket írni fognak: óra, kölni, élmények stb.

2014. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
31%

1) Mennyi idősek vagytok?

2) Lány vagy, vagy fiú?

3) a "meg szeretném lepni" külön írandó

4) Ha lány vagy, csinálj neki egy klassz vacsorát, ha fiú, szervezz valami klassz programot - sokkal jobb, mint az értelmetlen csecsebecsék.

5) A 4-es pont akkor van érvényben, ha elmúltál már 13, bár a helyesírásodból nem gondolom.. Meg abból sem, hogy nem ismered annyira a párodat, hogy eszedbe jusson egy csomó ötlet.

2014. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Most a ferjem akkus fúrót kap..nek ez lesz a váááúuú...

Az elektromos fogkefe és a saját magam által varrott tok a hobbikellékének volt ami nagyon tetszett neki..

De ami mindent ütött az az volt, hogy mindig nézett egy táblát..és én benyúltam neki...necces volt...de ugye ő gyűjtögette az utcatáblákat akkoriban..

Tehát a személyesebb ajándékokat kedveli...

Lehet, hogy másnak a fúró személytelen, de beki tudom, hogy nem lesz az...

2014. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hát én vettem már: felsőt, csokit, lávalámpát, pénztárcát, parfümöt, joystick-ot, usb-t (mikor megjelentek)...

A legnagyobb wao számára az volt, ammikor megkapta tőle a kutyáját, egy fekete labrador kölyköt.

Te ismered a párodat, hiába írom, hogy vegyél neki egy kiskutyát, ha ő meg utálja a kutyákat.

2014. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én az enyémnek egy új autót vennék, ha lenne annyim, ment annak örülne :) Mondaná rá, hogy váó...


Egyébként semmit nem írtál a férjedről, honnan tudjuk, hogy mit szeretne?

2014. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én mindenképpen olyasmit vennék, amiről tudom, hogy biztosan örülne neki - és nem azért örülne, mert mondjuk 1000 karátos gyémántokkal van kirakva az adott dolog, hanem mert kedveli, a hobbija, vagy régóta vágyik rá...
2014. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

2. válaszoló.. Köszönöm a nyelvtan órát, tudok helyesen írni, de sűrget az idő, és ilyenkor pont nem érdekel, hogy hogy írok.

15 éves vagyok, lány vagyok, a barátom 18 éves, és fiú. Ő olyan fiú, aki mindennek tud örülni, nem nagyravágyó, röviden, ha odaállnék egy üres papírlappal annak is örülne.

2014. júl. 7. 21:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Üveg bor, romantikus vacsi, valami élmény, repülés, koncertjegy, valami meccsre jegy, meglepetés party
2014. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ajjajaj...ha 15 éves vagy, akkor mindent visszaszívok.


A 18 éves barátodnak, nyakláncot, könyvet, vagy menjetek moziba. Nyílván nincs nagy jövedelmed, úgyhogy nem is kell többezres cuccokat vegyél.

2014. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ui: a helyesírás nem sietés függvénye :)
2014. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!