Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egyedül töltöm a születésnapom...

Egyedül töltöm a születésnapom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleimnek elég sok dolga van ma, ami a pénz miatt sajnos fontos és így egyedül maradtam ma :( van egy kis zsebpénzem itthon, de nem igazán tudom, hogy mit csináljak ma. Ettől függetlenül a kedvem nem rossz, elleszek valahogy :)

2014. júl. 15. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nyári szüneten vagy. Ebből következne, hogy a barátaid is. Beszélj velük és csináljatok valami közös programot.

Ha nem ér rá senki akkor keress valamit amit szeretsz csinálni és csináld azt.

Én szoktam ilyen "dőzsölős", "bűnözös" napokat tartani. Havonta, kéthavonta ez max. egy alkalom. Ilyenkor vásárolok egy rakat édességet, nassolnivlaót és befekszem a TV elé. Megnézek valami nagyobb hangvételű alkotást (pl Gyűrűk Ura rendezői összes, vagy ilyesmi) és ezzel elvagyok. Nagyon szeretem az ilyen alkalmakat :)

2014. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%

Boldog születésnapot! 

Hívd fel a barátaidat, csináljátok valamit, menjetek sütizni, stb.. Ne keseredj el, ma van a szülinapod! Ha senki se ér rá, olvass egy jó könyvet!

2014. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Boldog szülinapot :)
2014. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
48%
Happy Birthday!!! ;D
2014. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) jól elvagyok játszok, sorozatot nézek egész jó kis nap lett :D
2014. júl. 15. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot
2014. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Boldog Szülinapot!

Boldog szülinapot kívánunk neked,

Olyan boldog legyél, amennyire csak lehet!

Legyen ez a nap a te elképzelésed szerint,

Dolog, munka nélkül örömökben teli!

Olvadjon el minden rossz e napon,

Galamb úszkáljon az olvadt havon!

:)

2014. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!