Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ha Miskolcról csütörtök...

Ha Miskolcról csütörtök délután feladok egy levelet elsőbbségivel, ami Vecsésre megy ( Pest mellett ), akkor azt a levelet pénteken kapják meg, vagy hétőn?

Figyelt kérdés
Mert elvileg az elsőbbségivel másnap kéne, de mivel meszzire megy, ezért nem tudom hogy holnap adjam e fel hogy pontosan hétfőre érjen oda, vagy elég e péntek délután feladni.

2014. júl. 16. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínűbb, hogy hétfőn ér oda.
2014. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha pénteken adom fel, akkor meg biztos hogy hétfőn, ugye?:) Pont a postán vagyok gyakorlatos, letudnák szaladni feladni pénteken délelőtt is, cssak attól félnék hogy ha délután adom fel akkor nem ér oda hétfőre.. azért akarnám pontosan mert szülinaposnak megy az napra. :) De lehet hogy péntek délelőtt lesz belőle, az biztos, hogy hétfő lesz szerintem. SZóljatok ha nem!! :/
2014. júl. 16. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
A postánál semmi se biztos :D simán általában két nap, elsőbbségivel 1 munkanap, de az se mindig.
2014. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, pont ezért variálok hogy melyik nap adjam fel, mert ez se a legbiztosabb, és az se.. de talán a péntek délelőtti biztiosabb hogy héftő lesz.. :D
2014. júl. 16. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, ha biztosra akarsz menni, már holnap add fel, akkor tuti ott lesz hétfőre.
2014. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.. veled még nem fordult elő hogy véletlenül 1-2 betűt nagynak írtál, mert közbe benyomdad a Caps Lock-ot és nem vetted észre, vagy mondjuk vélelenül rányomtál a szóközre és külön irtál valamit? Gyorsan is irok, nem mindig van időm leellenőrizne.. csak azt ne mond hogy neked minden helyesen és hibátlanul megy!:) és bevallom, igen, nem tökéletes a helyes írásom, van amit hibázok, 17 éve svagyok.. azért járok iskolába hogy tanuljak, van még bőven időm mindenen javítani, viszont nem biztos hogy másnak van.. láttam már nálam jóval ídősebbet egyenesen szörnyen írni, még sem kritizáltam. Az utána valr meg kösz, akkor a holnap délután marad. :)
2014. júl. 16. 21:48
 7/8 A kérdező kommentje:
valóra* csak hogy ne kössön bele senki hogy még egy szót se tudok normálisan leirni. :)
2014. júl. 16. 21:50
 8/8 anonim válasza:
Igen.
2017. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!