Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a bátyjám 18....

Mit adjak a bátyjám 18. szulinapjara? Infok lent

Figyelt kérdés
Szeret sportolni, bokszolni, sorozatot nézni, inni :D de valami maradandot es kulonlegeset szeretnek! Barmilyen otletet elfogadok koszi :)

2014. júl. 31. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát...ha személyeset szeretnél, fogj egy borosüveget, szedd le a címkét, fogj egy papírdarabot, írj/rajzolj rá amit szeretnél és ragaszd rá az üvegre. Akár egy fényképet is tehetsz az üvegre. Ebbe önthetsz jó minőségű italt vagy tehetsz bele neki valami sportos ereklyét pl. kulcstartó, ami mellég még szórsz be valamilyen csokikat. Emellé még vehetsz egy-két DVD-t a kedvenc sorozataival.
2014. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vedd meg a kedvenc sorozatát DVD-n (már ha kiadták persze). Tudom, hogy ma már a letöltések korát éljük, de mégis jól mutat a polcon az eredeti DVD. A parfüm is jó ajándék lehet, én mindig örülök, ha valami jobb minőségű illatszert kapok. Ha szereti, akkor egy kis sört is vehetsz neki, vagy esetleg egy üveg bort.
2014. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Srácok nagyon jók vagytok köszönöm szépen :)
2014. aug. 1. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 18 lesz, megkérdeztem mit szeretne xD

Pólót fogok neki rendelni netről (megmutatta, melyiket szeretné), vagy édességet veszek neki, mert annak már tavaly is nagyon örült.

2014. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyél neki boxkesztyűt
2014. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!