Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapi ajándékötletek?

Szülinapi ajándékötletek?

Figyelt kérdés

A barátomnak lesz a 18. születésnapja, viszont fogalmam sincs mit adhatnék neki, ami nem tipikus ajándék (mint pl. bögre, gravírozott tárgyak, közös kép). Gondolkodtam azon is, hogy valami élményt ajándékoznék neki, de a közelben nincs semmi olyan.

Tudom, hogy nekem kellene tudnom, hogy mit szeret, viszont semmi ötletem sincs. A pár hónap alatt még nem ajándékoztunk egymásnak.

Szóval konkrét ötletekre lennék kíváncsi, ami egyedi, ötletes, kreatív és azonnal eszébe jutok róla.

Tudom, hogy már nagyon sok ilyen kérdés van, de mindenhol ugyanazokat olvasom, semmi ötletem. Kétségbe vagyok esve.

Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném!



2014. aug. 1. 14:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg valami élményajándékra is gondoltam, viszont max. 10-12000 körül.
2014. aug. 1. 21:04
 2/3 anonim válasza:
Szedd össze a legjobb haverjait, és menjetek el paintballozni, vagy hasonló, nem tudom mennyire szeretitek az ilyen dolgokat:) Vagy pár barátja segítségével, csináljatok egy meglepetés szülinapi bulit! Az öröm garantált, az ajándékon nem kell gondolkoznod, mert az "élmény" adott, és olcsóban is kijösz. :) Remélem segítettem!
2014. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyedi fénykép album, amit te készítesz el. Közös képek, képek helyekről amerre jártatok stb. Összeszeded a képeket, csinálsz kollázsokat vagy effektekkel díszíted. Beragasztod, tehetsz mellé belépőjegyeket is még. Oda írod melyik mikor és hol készült esetleg 1 komment a képhez és kész is.
2014. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!