Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Még mindig utálom a szülinapom...

Még mindig utálom a szülinapom, mit csináljak, hogy eltereljem a figyelmem?

Figyelt kérdés

Sosem szerettem, de minden évben bepofátlankodik az életembe, de csak annyi hasznomnvan belőle, hogy mérhetetlenül szomorú leszek.


Egyrészt azért, mert a bátyámnak is ugyan azon a napon lenne, sőt ugyan abban az napszakban és órában születtünk, csak 15 év különbséggel. Ő viszont már több mint 20 éve meghalt. De olyan rosszul érzem magam, hogy tudom, hogy lenne valaki, akivel együtt ünnepelhetnék. Máskor eszembe jut, és hiányzik, de ilyenkor még jobban.


Másrészt a szülinapom csak arra emlékeztet, hogy megint öregebb lettem egy évvel, és szinte semmit nem értem el az életben a puszta létezésen kívül.


Sosem tartottam nagy bulit, de anyu meg a blökim mindig velem voltak, ők most Pesten vannak, én meg tök egyedül Hollandiában. Pár hónapja vagyok itt, nincsenek olyan emberek akikkel el tudnék menni beszélgetni vagy kicsit szórakozni.


2014. aug. 30. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj valami fini kaját, vegyél valami finomat, amit nagyon szeretsz (süti, ital).

Keress egy jó filmet és nézd meg.

Hívd fel anyukádat és beszélgessetek egy jót.

Nem tudom, hány éves vagy, mit csinálsz ott?

Esetleg munkatársakkal/iskolatársakkal valami program? Beülni valahova beszélgetni?

2014. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne a születésnapodat utáld. Az én apukám a születésnapomon halt meg, azóta a rákövetkező napon tartom. A konkrét születésnapomra pedig megpróbálok annyi munkát, feladatot betervezni, hogy ne kelljen magammal foglalkozni. Nem könnyű, de szerencsére estére mindig megkönnyebbülök. És igen, öregebb lettél egy évvel, de feltehetően bölcsebb is, ehhez tartsd magad. Minden jót!
2014. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!