Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek/csináljak 18....

Mit vegyek/csináljak 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Keresgéltem neten és itt is néztem sok ehhez hasonló kérdést, de mindenki kb. ugyanazt írja. Nincs baj a képkerettel, csokival, ékszerrel meg ilyesmikkel, csak az a baj, hogy ilyeneket már kapott tőlem születésnapjára, névnapjára, vagy karácsonyra, vagy én kaptam tőle. Az unokahúgom 18. születésnapját szombaton fogjuk ünnepelni, és egyszer 18 éves az ember, valami olyasmit szeretnék, ami nem ilyen hétköznapi. Pl. arra gondoltam veszek neki 1 pólót, és aláírja mindenki, aki ott van az ünneplésen. Szereti az amerikás, vagy színes cuccokat (pl. körömlakkot) meg az ilyen csajos dolgokat. Venni meg meg t

2014. szept. 4. 20:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval túl drága dolgokra nincs pénzem most, inkább több olcsóbb dolgot vennék neki szerintem. Ha ilyen DIY szülinapos dolgokat is tudtok, azt is megirhatjátok, vagy linkelhettek. :) Köszönöm előre is !
2014. szept. 4. 20:24
 2/3 anonim válasza:

Szerintem is a pólós ötlet jó ötlet vagy valami hasonló, mert mindenféleképpen jó ezt minél emlékezetesebbé tenni :D

Olyat vegyél neki ami elég idő álló ahhoz, hogy bármikor érezze és mondhassa "igen ekkor lettem felnőtt és ezt a drága nagynénim adta még anno". Szóval ilyen körömlakot vagy hasonlót ne vegyél neki. Csináltass neki egy szép nagy festményt vagy portrét.. stb. Elektronikai dolgok is megfelelnek ilyen ünnepre pl.: telefon, laptop. bla bla én se tudok mást mondani :D , de akkor is valami fergeteges, amire nem számíthat főképp a nagynénijétől.

2014. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, rosszul írtam :D Lány unokatesómról van szó. Igen, én is vmi különlegeset szeretnék, telefont most vett nemrég, meg azzal és a laptoppal is az a baj, hogy nem úsznám meg olcsón, és most nem futja annyira :D

De nagyon szépen köszönöm ! :)

2014. szept. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!