Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Közös szülinapozás? Mégis hogyan?

Közös szülinapozás? Mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátomnak a második X, nekem pedig Sweet Sixteeen (16). Van 6 nap a születésnapunk között, gondoltuk tartsuk együtt.

Ismerem a barátait, jó is a kapcsolatunk, nem lenne gond.

Az én részemről kezdődnének a gondok. MIvel 20 éves, a barátai is. És egy 20 éves fiú más, mint egy 16 éves fiú. Kellemetlenül érezném magam, ha összehoznánk egy olyan bulit, ahol az Ő baráti társasága persze iszik, amivel semmi baj, és akkor odaállítok én az én barátnőimmel, barátaimmal, akik inkább valóak talán óvodába, mint alkohol mellé. Én szeretem Őket, és a párom is jóban van velük, de a két társaság olyan, hogy nem lehet őket összerakni egy időben.


A párom és köztem semmi gond nincs a kort illetőleg, és tényleg szeretnénk ezt a bulit. Ha csak az Ő barátait hívjuk meg, az egyértelműen az Ő bulija lesz. Mert nyilván a barátai nekem nem fognak semmit hozni, még egy puszi se, mert nyilván a barátjukat köszöntik fel. ( Nem azon van a hangsúly, hogy semmit nem kapok, csak kicsit kellemetlen lenne hogy a közös bulin állok mint egy vendég....)



Vagy hívjam el a barátomat, aki nem iszik, és lehet nem érezné jól magát a párom baráti körében? Hívjam el a picit duci, és néha gyerekes barátnőmet, aki életében nem ivott, és zavarban van, ha meglát valakit? Hívjam el a másik barátnőmet, aki ha ihat, mindenkivel kikezd? És rontsam el a hangulatot velük?



Mit tanácsoltok? Előre is köszönöm!



2014. szept. 11. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű: tartsatok egy közös szülinapozást csak a családdal, szolidan (ebéd, torta, ajándékok, beszélgetés, akár cukrászda, mozi, kirándulás...), aztán pedig bulizzatok a barátaitokkal este, vagy máskor külön-külön.
2014. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, hogy volt 20 éves barátom mikor 16 voltam. Azt kell mondjam én az istenért sem akarnám őket egy helyre ereszteni, abból állatkert lenne nem buli :D
2014. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!