Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Házasságkötésre az ajándékok...

Házasságkötésre az ajándékok mellé valami olyan ajándékot szeretnék a gyerekeknek, ami apró, egyszerű, de mégis emlékezetes marad. Mi legyen az?

Figyelt kérdés
házasságiajándék

#házasságiajándék
2014. júl. 28. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyereknek, a ti gyereketeknek vagy a pár gyerekének?
2014. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mi gyerekünk egy kis ajándékcsomagot kapott az eskuvonkon az egyik családtól: volt benne névre szolo pezsgős pohár, óriás teascsesze, édességek, kis cica szobor, póló, notesz. A férjedtol pedig -aki nem az apja- egy nyaklancot kis medallal.
2014. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Elmenyt ajandekozz, amit kozosen tudnak kihasznalni, ez a legemlekezetesebb. Nem ismerem az anyagi kereteid, de olcsobb kategoria pl egy kozos holegballonozas, hajos romatikus vacsora, elmenypark belepo, paros vitorlazas, paros spa masszas (csokolades, illoolajos, relaxalo stb), labiritustura orok elmeny lesz szamukra.

En anyukamtol a kozos szuloi nagy ajandekon kivul kaptam egy wellnessnapot egy nagyon kulonleges, exkluzív spaba, ahol mindent elore lefoglalt nekem: a fodraszt, a kozmetikust, a pedikurost, a manikurost, a testmasszast, az arcmasszast es lapmasszazst illetve a csokolades testkezelest. Olyan elmenyben azota sem volt reszem, mint akkor ott. Pedig nagy szalonfanatikus vagyok, sokszor lazitok ilyen helyen.

2014. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem kell adnod, nem róluk szól az a nap.
2014. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen a fiam nősült, kis jelképes ajándékot szeretnék, ami mindkettőjüknek örömet okozna, sok év után is ha ránéznek, tudják, hogy a szülőktől kapták.
2014. júl. 28. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Adtok ajandekot, nem? Pluszba nem kell mas.
2014. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az élmény szerintem is jó de valami olyat adnék ami a szerelmüket fejezi ki.

Ajánlom figyelmedbe a [link]

Ez még nagyon passzol is az alkalomhoz. Mi voltunk a párommal és kaptunk oklevelet is róla :)

2014. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!