Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kitaláltam, mi legyen az...

Kitaláltam, mi legyen az ajándék barátnőmnek, de nem biztos, hogy jó. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nem figyeltem oda, hogy mikre mondogatta, hogy tetszik neki, ezért nem tudom, minek örülne nagoyn. Volt egy dolog, amire nagyon vágyott, de azt nemrég megkapta tőlem más ünnep alkalmából, annak nagyon örült (részletet direkt nem írok, nem akarom ,hogy felismerhető legyen a sztori).


Most viszont a születésnapja közeledik, én meg az egyetlen jó öteltet ellőttem már... nagyon szereti a repülőket, ezért kitaláltam, hogy elmegyünk kettesben egy 3 órás túrára a Ferihegyi repülőtérre. Viszont ez így nekem annyira személytelennek tűnik. Sajnos nincs sok pénzem, ha ezt veszem ajándéknak, másra nem fogja futni.


Gondolkoztam, hogy kéne még valami, amit kézzel csinálok, vagy valami élményt szerezni még, hogy ne csak jegyeket, hanem valami személyesebbet kapjon.


Tudom, én barátnőm, nekem kell ismerni... De azért szívesen fogadnék ötleteket.


(valamint hogy jó-e szerintetek ez a jegy)

Köszi előre is!



2014. szept. 22. 19:08
 1/4 A kérdező kommentje:
lemaradt: 22 lesz
2014. szept. 22. 19:12
 2/4 anonim válasza:
Szerintem tökéletes amit kitaláltál. Főleg hogyha ketten mentek együtt.:) Unokatesóm is hasonlós repülést kapott évfordulójukra és imádta.:)
2014. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez "csak" egy repülőtéri túra, repülés nincs benne :)
2014. szept. 22. 22:28
 4/4 A kérdező kommentje:

És köszi a véleményed!

Így azért nyugodtabb szívvel adom át majd :)

2014. szept. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!