Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Feleségnek 30-adik szülinapra...

Feleségnek 30-adik szülinapra valami iszonyat jó és kreatív ajándékot (100ezer büdzsé? )

Figyelt kérdés

Hiába olvasgatok, mindenütt parfüm, meg csoki, meg ékszer meg hasonlók vannak, egyik sem kreatív és színes.

Utazás lesz, külföldön ünnepelünk, de valami tényleges ajándék kellene. Nem vagyok lekötve pár ezer forintra (mondjuk olyan 60-100ezer a büdzsé), ékszert kapott már sokszor tőlem.

Valakinek valami király ötlet?



2014. szept. 30. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Kreatív ötletem van, de nem kerül sokba, az baj?


Szóval én a férjem 30. szülinapjára 30 db kupont készítettem, csupa olyan dologgal, amit szeret, és amiknek a nagy része így vagy úgy, de az ágyban fejeződött be ;)

2014. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Irj neki verset, konyvet, az iranta erzett megunhatatlan szerelmedrol:)
2014. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a hobbyja?
2014. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 horbeni ***** válasza:
a barátait, aki fontos számára ha egy helyre szervezed, őt meg éppen arra viszed, hogy meglepd :) Ez nagyon kedves, a barátok egy tortával várnák, majd közös szórakozás?
2014. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30 szár rózsa.
2014. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyedi, saját készítésű fotó album, amibe összeválogatod, szerkeszted a képeket (különböző kollázsok, effektek) szépen beragasztod az albumba és minden képhez írsz pl dátumot, helyszínt és 1 mondatos kommentet. Az albumot lehet még jobban egyedibbé tenni, ha pl belépőjegyeket ragasztasz a képek mellé.


Origami virág csokor is elég egyedi. :)

2014. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!