Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak édesanyámnak születé...

Mit adjak édesanyámnak születésnapjára? Most lesz 40 éves és szeret olvasni de minden évben könyvet adunk és most valami különlegeset szeretnénk adni, de nincs ötletünk.

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 20:54
 1/5 anonim válasza:
ebook
2014. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem vagy budapesti esetleg? xy életmódközpontban annyi jó program van, van honlapjuk. Tanfolyamok-, torna-, masszázsutalványok. Már 2000 forinttól van.


Honnan írsz? Úgy könnyebb ajánlani.

2014. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy E-book?
2014. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%

Az én anyukám nagyon szeret nosztalgiázni a fiatalságán,én azt csináltam neki,hogy beszkenneltem a fiatalkori képeit,valamint az én kisbaba kori képeimet és egy videóban lepörgettem őket,alatta pedig azok a zenék szóltak,amikről tudtam,hogy akkor volt sláger,amikor ő fiatal volt és szerette is.Ha igényes videót akarsz,amire büszke lehetsz,akkor kell egy kis videószerkesztési tudás,de ha neked ez nincs meg,biztosan akad a családban a fiatalabb generációból,aki ért hozzá.:) Tudom,nem könyv,de szerintem egészen különleges.


Ha olvasni szeret,akkor talán könyvutalványt tudnék javasolni,esetleg kipuhatolni,hogy milyen műfajt szeret és egy könyvtrilógiát vásárolni neki egyben,szép dísz dobozba bújtatva.Ha nem zavar titeket,hogy előre megsejti az ajándékot,akkor kérdezzétek meg,hogy van-e olyan könyv,amit mindig is el szeretett volna olvasni,de valamilyen okból nem volt rá lehetősége,vagy régen megvolt neki de mára nincs,és ezt a bizonyos könyvet beszerezni.Esetleg egy antikvár könyv különleges lehet.


Ha mindenképp ragaszkodtok a könyvhöz,akkor tekintettel arra,hogy minden évben azt kap,valami apróságot szerváljatok mellé pl. ékszer,smink,ruha vagy valami ami kapcsolódik egy kedvenc dolgához vagy kedvelt időtöltéséhez(az olvasáson kívül:)).


Ha elrugaszkodnátok mégis a könyvtől,akkor derítsétek ki,van-e olyan dolog,amit régóta megszeretett volna tenni,olyan hely,ahová elment volna,és vigyétek el 'kirándulni'!Szervezzetek programokat úgy,hogy az anyagi kereteitek elbírják.

A család kisebb tagjai kézzel készíthetnének valamit,az mindig nyerő és kedves ajándék.

Készíthettek neki pólót is valamilyen mókás felirattal.

Stbstbstb,a lehetőségek tárháza gyakorlatilag végtelen...:)


Remélem tudtam segíteni!

2014. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az e-olvasó tényleg jó ötlet.
2014. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!