Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak neki születésnapjára...

Mit adjak neki születésnapjára és egyáltalán hogyan adjam át neki?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne,hogy van egy fiú,akivel az érzéseink egymás iránt kölcsönösek,de szülinapjával gondba vagyok.:( Igazából még nem találkoztunk,de mindennap beszélünk skype-on és párszor már felhozta a szülinapomat,hogy ő már tudja mit kapok.Erre én mrgijedtem,mert én is megszeretném őt ajándékozni csak,hogy ő másik városban lakik,ami tőlem kb 3 órára van:( És ez a nagy gond,hogy akkor hogy ajándékozzam meg? Nagyon szeretném valamivel meglepni,de teljesen gondba vagyok..

Egyszer láttam egy közösségi oldalon,hogy egy lány úgy lepte meg a barátját,hogy egyszer csak oda került a szobájába ,amikor kiment és mire visszért ott volt a lány egy tortával a kezében:) ez annyira aranyos csak,hogy én és ő még csak 13 évesek vagyunk és az èn anyum tud róla,de nem hiszem,hogy jó szemmel nézné,ha megtudná mit szeretnék.Szoval ajándék ötleteket szeretnék kérni! Aki tud segítsen!! Előre is köszönöm!



2014. nov. 13. 15:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként az első találkozást is szervezgetjuk mielott valaki rosszat hinne:)
2014. nov. 13. 15:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Anal
2022. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!