Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Létezik olyan kedvezmény,...

Létezik olyan kedvezmény, amit az ember a szülinapján vehet igénybe?

Figyelt kérdés
Pl van olyan étterem, üzlet, webshop ahol kedvezményt vagy ajándékot adnak?

2015. jan. 31. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem létezik. Gondolkodj már egy kicsit. Ha valaki ingyen ajándékozna vagy kedvezményt adna a szülinaposoknak akkor az az üzlet, vagy étterem hamar be is zárhatna. Hiszen minden napra jöhet minimum 3-5 ember akinek aznap van a szülinapja.

De pár éve az Auchan áruházban volt olyan, hogy az Auchan "születésnapján" akik szintén akkor ünnepelték a szülinapjukat (személyi igazolvánnyal vagy gyerekek esetében születési anyakönyvi kivonattal igazolták) azok kaptak ingyen tortát. Fogalmam sincs, hogy ez ma is él még.

2015. jan. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "kedves", gondolkodásra biztató választ! Természetesen nem ingyen ebédre gondoltam, de pl a Trófeánál van, hogy a szülinapos a tortát ajándékba kapja a vacsora mellé.
2015. jan. 31. 00:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első, miért ne létezne? Én többnyire a neten vásárolok, nem egy webáruháztól szoktam a születésnapomra 5-20% kedvezményt kapni a következő vásárlásra. Ennek csak az a feltétele, hogy minimum egyszer már vásárolnod kellett tőlük és természetesen meg kellett adni a születésnapot is. Ezt persze senki sem ellenőrzi, úgyhogy akár azt is meg lehet lépni, hogy ma veszel valami olcsó dolgot teljes áron, majd egy közeli dátumot adsz meg születésnapodnak, akkor kapsz mondjuk 5% kedvezményt és megvehetsz valami drágábbat. Ettől nem fog tönkremenni egy üzlet sem. A feleségemnek rengeteg törzsvásárlói kártyája van, születésnapja környékén csak úgy özönlenek a 3-25% százalékos kedvezményekről szóló e-mail-ek. Ha élsz is ezekkel, akkor is jól jár az üzlet.
2015. jan. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a Trófea ugrott be először, de más vendéglátóhelyen is láttam már kedvezményt (talán a Fehér Gyűrűben de nem vagyok benne biztos).
2015. jan. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Minden szülinaposnak kijár az a kedvezmény, hogy az általa kifizetett tortát ő vághatja fel.
2015. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diána1988 válasza:
Tavaly én is kaptam az az kértem az Auchan vevoszolgalatnal februárban egy ingyen ajándék tortát(bizalom kártya és a fiam szemelyije kellett hozzá):) Nem tudjátok idén is van ez az ajándék,, szolgáltatás,, az Auchan áruházakban?
2021. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DomiG válasza:
2022 -ben még létezett, de nem ajándék már, hanem 20% kedvezmény a cukrászat termékeiből
2023. jan. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van.

A családi összejövetelen te kapod az első szeletet a tortából.

2023. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de a Jysk minden évben ad egy 2000 Ft értékű kupont (talán 7-10 napig érvényes)

A Burger King ajándék Whoppert.

A Lidl 1 ajándék terméket, amit 2-3 közül lehet választani.

Az Auchan kuponokat küldött a szülinapomra , egyet tortára.

A Dm 10x-es pontszorzót.


Én ezeket kaptam decemberben.

jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!