Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Az nagyon nagy "baj", ha nem...

Az nagyon nagy "baj", ha nem szeretném megünnepelni a születésnapomat?

Figyelt kérdés

Pár héten belül lesz a 21. szülinapom, de én egyáltalán nem akarom megünnepelni, kimondottan nem. Ez megy már 2-3 éve, egyszerűen nem szeretem a szülinapom és nem akarom, hogy felköszöntsenek, nem kérek ajándékot, sem tortát, tényleg semmit, csak annyit, hogy múljon el ez a nap is ugyanúgy, mint bármelyik másik.

Tudom, hogy ez fura, mert a legtöbben szeretik a szülinapjukat, de van még valaki így vele? Rossz ember lennék emiatt?


2015. márc. 1. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem reg volt 11en:) az napra a facebookom is fuggesztettem hogy veletlen se koszontson fel senki.. csak anyukam es a hugom.. nem kertem tortat, ajandekozt se. Sose szerettem a szulinapomat es a nevnapomat se.

17/L

2015. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Saját döntésed.

.

Ám, vedd figyelembe:

- köszöntsd fel azt, akit szeretsz/tisztelsz, ha neki örömet szerzel ezzel;

- ne vegyél részt más szölinapi rendezvényén, ne fogyadj el tőlük ebből az alkalomból semmit (ha pl. megkínálnak tortájukból, italukból), mert te nem fogod viszonozni.

2015. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem foglak felköszönteni.
2015. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Bizony nagy baj. A törvény előírja, hogy kötelező megünnepelni a születésnapodat. Börtönbe fogsz kerülni, ha elsumákolod!
2015. márc. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor másoknak szervezek bulit. Úgy ünneplek.

Volt, nem is tudák miért van buli. De jól esett, hogy velem vannak. Persze ehhez nem kell szülinap, anélkül is szervezek néha ilyeneket.


Nálam sincs különösen jelentősége.

2015. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj?
2015. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem lenne baj, csak a szüleim erőltetik minden áron, mert egy évben csak egyszer van szülinapja az embernek. Hát már csak az hiányozna, hogy többször legyen...

Kettes válaszoló, az ételallergiáim amúgy is megakadályoznak benne, hogy bármit is elfogadjak, megnyugodhatsz

2015. márc. 3. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy szüleidnek rosszul esik,hiszen jócskán közük van a születésedhez.

Esetleg az idősebb testvéreid is szívesen emlékeznének veled együtt visszy arra,amikor születtél.

A születésnap nem csak a te ünneped,szerintem.

2015. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!