Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vennél egy 9 éves kislányn...

Mit vennél egy 9 éves kislánynak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Ruha kizárt. Néztem neki játszós tabletet, a szülei nem engedik.

Játékot már nem szeretnék. Könyvet nem olvas.

Babzsákot szerettem volna csináltatni neki, de aki olcsóbban megcsinálja, csak április végére készülne el vele. (15 E + pk)

Aki meglenne vele egy hét alatt, az jóval drágább (24 E + pk)

Az anyja azt mondta, vegyek ömlesztett legót, vagy adjak pénzt...

Van millió játéka és ruhája.... Gyűjti a pénzét hogy Párizsba mehessen az anyukájával.


2015. márc. 5. 20:07
1 2
 1/16 anonim válasza:

Kis íróasztal, gyermek szintetizátor, görkörcsolya, ilyesmi. Ekkora gyerekenk full digitális eszköz, vagy pénz (?) szerintem elveszi a gyermekélményeit.


Az sem jó hír, hogy nem olvas.


Azt nem tudom értelmezni, hogy ő (?) gyűjti a pénzét, hogy utazhasson anyukájával...

2015. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 schocko ***** válasza:
Rendes táblagépet.
2015. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A legó szerintem kifejezetten jó ötlet, abból sosem lehet túl sok.

Az nagyon szomorú, hogy könyvet nem olvas... Talán az kellene neki, valami olyasmi, ami tuti érdekli, és akkor megszereti az olvasást.

Ezen kívül a görkorcsolyát is jó ötletnek tartom, magamból kiindulva: ennyi idősen állandóan vagy görkori volt a lábamon, vagy biciklin ültem. :)

2015. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Elektromos kütyüt semmiképpen! Lego miért nem jó? nekem van olyan gyerekem, aki 12 évesen még vett magának a spórolt pénzén.


én azért próbálkoznék valami könyvvel is. Van, aki később kezd el olvasni! Pénzt nem adnék ekkorának. (4 kamasz gyerekem van)

2015. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: valami sportszer tényleg jó ötlet! Nem tudod óvatosan megkérdezni tőle?
2015. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az a szomorú hogy 9 évesnek nem vesznek játékot helyette pénzt meg elektromos szirszarokat. Hagyjátok hogy gyerek legyen!
2015. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9 évesnek lehet bizsut adni.Nyaklác, karkötő, összeillő aranyosat, esetlen egy szép retiküllel, ami pl. 2 színházjegyet. .
2015. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tabletet szeretne.

A gyűjti a pénzét azt jelenti hogy van egy perselye és abban van spórolt pénze. Nyilván 9 évesen nem tudja mennyibe kerül egy 2 személyes út Párizsba.

A zene nem érdekli, görkorija van. Iróasztala is. :)

Pénzben nem tudom mennyit kellene adni...


Ékszere is van, egyébként meg az iskolába nem hordhat nyakláncot se semmit a fülbevalón kivül. Az anyja meg azt vesz neki.

2015. márc. 6. 04:14
 9/16 A kérdező kommentje:

Legót én nem szerettem volna venni, de ha azt mondjátok hogy korának megfelelően még az való, akkor körülnézek legó ügyben.


valami Violettáért rajong, van már abból ágyneműje, tolltartó, felsők stb.

2015. márc. 6. 04:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Vegyél neki könyvet Párizsról. :D Játszódjon ott a történet, vagy legyen tele képekkel.


Esetleg Violetta koncert jegyet? Úgy hallottam idén lesz Magyarországon.

2015. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!