Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit kapok születés...

Szerintetek mit kapok születésnapomra?

Figyelt kérdés

Anya azt mondta, hogy kövi héten kapom meg qz ajimat szerintetek mit kapok majd? Szeretem a lovakat, kutyákat, cicákat. Régi vágyam egy ló, vagy egy kutyus...

Tippeljetek PLS! :-D



#születésnap #ló #kutyw #ctipp
2015. márc. 18. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Honnan a csudából tudjuk? És kit érdekel?
2015. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

Ezt mi valóban nem találhatjuk ki, de remélem tetszeni fog majd : D és boldog szülinapot!

(az előző válaszolóval ne törődj, sok itt a paraszt)

2015. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagy zsíros pingvint kapsz, teljesen készen, oda fog készíteni az ajtód elé akkorát, hogy estig azt takarítod... de azért jó pajtik lesztek egy nap.
2015. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért, Második, téged érdekel, hogy mit kap a kérdező? Szerinted a kérdése normális és ideillő??


Mert akkor veled is baj van...

2015. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindeki olyan amilyen... Nem tehetünk más személyiségéről. Egyépként köszi a felköszöntést!! :-) :-) :-) Én ezt pedig azért írtam ki, hogy tippeljetek, mit kapok majd nem kell pontosan tudni.
2015. márc. 19. 06:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Tippem: helyesírási szótárat kapsz...
2015. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

A második vagyok, és nem, egyáltalán nem értem, miért érdekelne, hogy mit kap a kérdező szülinapjára. De ha te olyan megkeseredett vagy, hogy egész nap itt lógsz, és szülinapos kisgyerekeknek szólsz be, az komoly probléma, és vagy találj barátot/barátnőt, vagy menj terapeutához : )) A kérdező nem tehet róla, hogy passzív-agresszív vagy.

És ha már ideillő kérdések; szerintem az ezotéria rovat minden egyes kérdése égbekiáltó baromság, mégsem járom végig az összeset, és szólok be, mert nekem (úgy tűnik, veled ellentétben) többet ér ennél az életem : ))

2015. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy a legkönnyebb kitalálni,ha nyomozgatsz ! Ha lovat kapsz esélyes hogy valami felszerelést találsz,de szerintem egy ló szülinapra kicsit sok!

Ha kutyát akkor neki ól,étel,játék! A cica ugyan így! Szerintem így rájöhetsz! Majd azért írd le mit kaptál engem tényleg érdekel!!!

2015. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, ha kutakodsz, és találsz eldugva egy istállót, akkor valószínűleg paci lesz.
2015. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Beszéltem anyuddal de ne mond vissza neki. Volt az állatboltban de mindent elkapkodtak de volt még ott egy aranyos mangalica disznó akit már egy éve nem akart megvenni senki ezért a kis cuki malacból mostanra 90 kg- s disznó lett és anyád azt vette meg. Kérdeztem, hogy miért és azt felelte, úgy sem fog neked tetszeni ezért le fogjátok vágni így nem dobta ki a pénzt.
2015. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!