Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek nem gáz ha Iphone...

Szerintetek nem gáz ha Iphone 5s-t kapok 14. születésnapomra? 13/Lány (TÖBBI LENT)!

Figyelt kérdés
mit kell az iphone 5-ről tudni? :) milyen a kamerája? nektek melyik színben tetszik a legjobban? Aranyba vagy fehér-ezüstbe?

2014. szept. 1. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, de sok irigyed lesz, és hát talán félteni is kell, nehogy "elvesszen"..

Ismerősőmnek tesi óra végén levert nadrágjában összetört a képernyője.

Ezzel az erővel lába is kélhetett volna.

Ha nekem tetszik egy szín, akkor azt választom és nem vagyok arra kíváncsi, másnak mi tetszik. Én használom, nem?

2014. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
azt mondod? :( úú...az nagyon rossz..még jó hogy a tesitanáriba lehet nálunk rakni a telókat :) ezüst szinben tetszik ugyhogy az lesz :)
2014. szept. 1. 18:21
 3/18 A kérdező kommentje:
miért amugy azismerősödre is irigykedtek? :( miket mondtak neki azok az állatok? :(
2014. szept. 1. 18:22
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Mért kell egyböl a legjobb telefon??ki fogod használni az ősszes alkalmazást vagy csak arra kell hogy mindenki bámulja??
2014. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
77%
A szuleid reszerol "gaz" ,h egy csitrinek egy ilyen draga telot vasarolnak.
2014. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
MERT NEKEM AZ TETSZIK!! :) ÉS IGEN KIHASZNÁLNÁM RAJTA AZ ÖSSZES ALKALMAZÁST,FŐLEG A KAMERÁT MERT IMÁDOK FOTÓZNI.
2014. szept. 1. 18:27
 7/18 Adamka1119 válasza:
76%
szerintem nem gáz inkább menő
2014. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Majd rájössz ha idősebb leszel hogy úgy az igazi ilyen cuccokat használni a te magad dolgozol meg értük;)Így ugyanis fingod nincs a pénz értékéről meg maga egy készülék értékéről,hogy mennyi munkával lehet megkeresni rá a pénzt.
2014. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ne kiabálj...:D szüleiddel is így kiabálsz, ha valamit nem kapnál meg esetleg? :D itt senki nem irígy rád...te feltettél egy kérdést, mindenkinek szabadon meg lehet a véleménye akár rólad, akár szüleidről. szerintem ugyan nem gáz, mert most kit érdekel, másnak milyen telefonja van...sokkal nagyobb örömmel tölt el, amikor valaki 2 hét után összetöri, mert felelősséget nem kap hozzá ajándékba. :D igaza volt annak, aki megkérdezte, hogy ki fogod-e egyáltalán használni...gondolom megy majd a fészbukk, instagramra szelfizés meg a snapchat, oszt jónapot :D ha neked ez a teljes kihasználás, akkor ezt egy 40ezres telefon is tudná...de mint az elején is írtam, engem nem érdekel, milyen telefonod van, csak akkor ne tagadd le, hogy felvágásból kell az iPhone, nekem is 5S van, és elég jó telefon, csak hát én nem 14 vagyok, hanem 19, és meg tudom válogatni, hogy foglalkozzak egy telefonnal...neked az lesz az első, hogy barátnőid kuncsorogni fogják, aztán az egyik elejti véletlen, te meg szarba vagy, hogy na most mit csinálj...múltkor volt itt egy kérdés ezzel az okkal...:D
2014. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De tenyleg nem ilyenekre kell....igen lesz rajta facebook,instagramom nincs es snapchatem se....es en igazabol a fotozas miatt is szeretnem es nagyon jo alkalmazasok vannak rajta...es biztos nem adnam oda nekik...max ha en fogom,es ol nezik :D ha meg odaadom es leejtik kifizettem vele a javitast :DD
2014. szept. 1. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!