Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ciki vagy jó ötlet így várni...

Ciki vagy jó ötlet így várni haza a páromat születésnapján?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz a születésnapja a páromnak. Nem élünk együtt, sokat dolgozik és csak este szoktunk találkozni, mindig a lakásában várom, időnként főzök neki és egyszerűbb vacsival szoktam várni. Én már addigra mire ő megjön lefürdök, ha éhes vagyok eszem is, pizsiben vagy sportos otthoni ruhában várom, mivel nem szoktam már visszavenni a dolgozós ruhámat fürdés után. Arra gondoltam születésnapjakor valami különlegesebb ételt készítek neki és magamat is kicsípem, (elegánsabb felső, miniszoknya, esetleg magassarkú) hogy én is szép legyek és úgy várhassam, tudom hogy szereti ha egy nő dekoratív de engem az idő és munkabeosztás miatt ritkán lát így.

2015. ápr. 12. 09:29
 1/8 anonim válasza:
66%
Jo ötlet
2015. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk én születésnap nélkül is megtisztelnem azzal, ha nem élünk együtt hogy normális ruhában várok rá és vele együtt vacsorazom. ...
2015. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ezt tényleg meg kell itt kérdezni? Hány éves vagy?
2015. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyébként jó ötlet.
2015. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy a különlegesebb vacsora jó ötlet, inkább arra gondoltam, hogy kiöltözni ciki-e úgy, hogy végülis nem megyünk sehová hanem otthon maradunk.
2015. ápr. 12. 09:46
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátom nálunk szereti néha ha magassarkúban vagyok,mert izgatja,nem kell hozzá szülinap-névnap.
2015. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, kiöltözni is.


Viszont vigyázz, ha te is dolgozol, nem kell főzni mindig. Az egyszerű kedvesség később elvárás lesz, amikor sárkányosodik el a férfi, mert igen, ők is szoktak.

2015. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!