Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. Szülinapra milyen személye...

18. Szülinapra milyen személyes ajándékot tudtok?

Figyelt kérdés

6an vennénk egy lánynak. Valami személyeset szeretnénk, vagy amiről mi jutunk majd az eszébe. Gondoltul elvinni valahová (paintball vagy wellnessz ejszaka) de nem biztos hogy jó ötlet.

Aki volt már hasonló helyzetben mit adtatok végül?

Köszi :)



2015. máj. 11. 11:54
 1/5 mtke válasza:
Én nyomtatót kaptam arra volt szükségem (több barattol) egyik lány barátnőm telefont kapott
2015. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én még bőven nem vagyok 18 éves, de unokatesómnak mindenféle hülye kacatot adtunk (pl Barbi baba, ruhacsipesz, stb,) és a nagy meglepetést direkt este kapta meg, hogy jól beijedjen :D


Hogy mi volt azrra már nem emlékszem, voltam vagy 4 éves, de ez megmaradt :)

2015. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 misterblockhouse válasza:
Egy tonna kondomot
2015. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vibrátort.
2015. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Egy olyan kép, ahol a "Boldog születésnapot!" összes betűjét más tartja, pl még más barátait is belevonjátok, és ezt egy nagy alapra rárakni + képkeret hozzá.

2015. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!