Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit szoktatok kérni szülinapot...

Mit szoktatok kérni szülinapotokra?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és most lesz a névnapom, szülinapom és a ballagásom is. A szüleim kérdezgetik hogy mit szeretnék ezekre, de nekem ötletem sincs. Ti ilyen idősen mit kértetek/kaptatok?

2015. máj. 21. 21:23
 1/7 anonim válasza:
Szülinapra névnapra mangát vagy rajzfüzetet.Ballagásra kaptam egy láncot,meg elmehettem pestre vásárolni.
2015. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szülinapra: Legyen együtt a család.

Nem lehet mindent pénzben kifejezni.

Ballagásra: Csokor virág. :d Az enyémre nem nagyon emlékszek mert elájultam. :D

2015. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Pénzt. De ne forintban kérd, hanem euroban, dollárban, vagy aranyban. Ha forintban kéred, mire előveszed megint már nem ér semmit se.
2015. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 2. hozzászóló: a világbékét kifelejtetted.

Amúgy én ezeket kérném: telefon, tablet, e-book olvasó, könyv (leginkább lexikon, jól jön a továbbtanuláshoz), ékszer (csak fülbevaló, mást nem hordok), divatos hátizsák a középsuliba, menő tolltartó, hajvasaló. Na, ezt nem kaptam meg mindet, de ezeket kértem.

2015. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs ötleted, akkor egyértelmű, hogy pénzt. Felesleges mindenféle marhaságot összevásároltatni csak azért, mert kérdezgetik mit szeretnél. A pénzt félre tudod tenni, és idővel, ha szükséged van valamire, akkor meg tudod venni, legyen az akár ékszer, akár egy új telefon vagy valamilyen kütyü, bármi.
2015. máj. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ballagásomra tortát kaptam.Virágot.Fotóalbumot.Könyvet.Meg 10 ezer forintot.

Meg volt nálunk egy kis ebéd.

Születésnapomra tortát kaptam.Megint csak volt egy kis ebéd.Virágot kaptam.Meg egy szőrmés táskát.Meg parfümöt.

Névnapomra meg sok süti volt meg kóla.Kaptam 2 körömlakkot,egy nyakláncot meg egy nagy tábla Milkát.


20/L

2015. máj. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Általában nyugalmat. Ha kell valami, akkor megveszem. Mondjuk nekem már könnyű, mert nem éppen tini vagyok. :)


Amikor még ilyen idős voltam (ó, a régi békeidők), akkor általában pénzt kaptam. Főleg ballagásra.

18. születésnapomra pedig életem első autóját, egy agyonhasznált mini morrist.

4 évig nyúztam, amíg végleg feladta 15 éves pályafutását. :)


Esetleg ilyenkor gondolnék a továbbtanulásra is. Manapság már nem eget verő egy laptop vagy egy jobb telefon, ami akár 2-3 évet is kibír. Már ha nincs igényed fél évente cserélgetni a készüléked.


Az én lányom ilyen idősen pl. 1 éves bérletet kért a konditerembe, ahová járt heti 2×.

De neki egyébként 10 éves korától a sport az élete. És, most 18 évesen már a testépítésnek él.


Szerintem valami olyat kérj, amire szükséged lehet a következő pár évben.

2015. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!