Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti megsértődnétek ha nem azt...

Ti megsértődnétek ha nem azt kapnátok a szülinapotokra amire már nagyon régen vágytok?

Figyelt kérdés
És a szülők is tudják hogy semmi mást nem szeretnél jobban ? Ez egy teljesen kivitelezhető dolog csak egy gond van, az hogy apukàtok pl. túl maradi ehhez a dologhoz (ajakpiercing). Eddig semmivel sem tudtam meggyőzni pedig neki fülbvalója volt már 14 évesen. Most leszek 16 és már vagy 2 éve ezt szeretném szóval még arról sincs szó, hogy annyira fiatal lennék. Ja és anyukàm teljes mértékbe beleegyezik, csak Ben akarja, hogy úgy legyen, hogy apa nem tud róla.

2015. jan. 18. 19:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak nem akarja*...
2015. jan. 18. 19:36
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Persze, megsertodhetsz, de amig apu-anyu a felelos erted, addig bizony ilyen szinten 'beleszolasuk' van az eletedbe.


Irigyellek, hogy ez eleted legnagyobb problemaja. 16 evesen ilyen hisztit levagni, a szuleidnek se lehet konnyu veled...

2015. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Megértem a szüleidet4
2015. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hengerelőhereverem ***** válasza:
100%
Szerintem légy türelmes, várj még és ha 18-20 évesen sem bírsz még pircing nélkül élni, na akkor rakd fel, de most e miatt hisztit csapni otthon elég hülye dolog.
2015. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg, mivel eleve közölték, hogy nem lehet.
2015. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A piercing olyan dolog amit vagy engednek, vagy nem. A szüleid esetében az utóbbi. Megpróbálhatod meggyőzni őket, indokolt meg, miért szeretnéd. Ha nincsenek komoly indokaid, valószínűleg még te sem gondoltad komolyan ezt!
2015. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
38%
Én sem engedném a piercinget, tetoválást sem. Egészséges testet miért kell elcsúfítani? Bocsi, ez a véleményem.
2015. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Endr 72 válasza:

Menj el,lövesd be...Ha meglátják már mindegy.Nekem sem engedte apám a fülbevalót,pedig már elmúltam 20.

Ha meg megunod,gyorsan beforr.

2015. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!