Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Párom születésnapjára az...

Párom születésnapjára az alábbi ötlettel álltam elő. Vélemény, esetleg további ötletek? Te örülnél?

Figyelt kérdés
Mindig ha kérdeztem mit szeretne azt mondta nyugalmat. Ezért arra gondoltam csinálok neki egy "nyugidobozt" a tetejére valami humoros felirattal, a belsejébe pedig a kedvenc csokoládéját, egy üveget csipesszel azzal a felirattal hogy szedjen hangyát és hasonló. Bármi poénos dolog is jöhet érti a poént. Középkorúak vagyunk.
2015. máj. 25. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Van gyerekeitek? Mert akkor a szülinapján próbálj felvigyázást kérni rájuk, így nyugalma lesz. Vagy menjetek el valahova, vagy moziba, vagy ami öt kikapcsolja, amúgy a nyugi doboz is jónak hangzik így.
2015. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyerekek nincsenek, leginkább a munkája az ami néha kicsit sok neki. :)
2015. máj. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!