Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek barátnőm 30 éves...

Mit vegyek barátnőm 30 éves születésnapjára?

Figyelt kérdés
Tudnék mit venni csak hogy nagyon elején van még ez a kapcsolat alig 3 hónapja vagyunk együtt és hát arra gondoltam hogy 30 szál rózsa, de esetleg mellé még valamit? mert nem akarok drága ajándékot venni mivel hogy frissek vagyunk lehet kicsit kényelmetlenül érezné magát. Segítségeteket kérem es előre is köszönöm. Mert aranyfulbevalo igzgyongy 200+ eeuro, hat nem tudom
2015. máj. 2. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:
1 szál rózsa is elég lehet - az számít, milyen kedvesen adod át, és + meghívod egy romantikus vacsorára. Remélem jól fogjátok érezni magatokat!
2015. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél 30 rózsát, mert a hatalmas csokor láttán arra fog gondolni, hogy "te jó ég, már ennyi idős vagyok?" Valami apróságot vegyél neki, inkább tényleg vidd el valahova, ahol azt érzi, hogy még ugyanolyan vonzó, mint 20 évesen.
2015. máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell harminc szál rózsa. Én is most leszek 30 éves, és nagyon nem szeretnék ennyi rózsát kapni, és szembesülni a korommal...

Egy is elég, meg csoki (bonbon). Nekem legalább elég lenne. :) (A barátnődet meg nem ismerjük.)

2015. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azert gondoltam nagy csokor virágra mert szereti a virágokat, de most mar sikerult elbizonytalanodnom
2015. máj. 2. 13:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Most mar teljes dilemma, mert hat megis kerek születésnap, egy szálat kaphat barmikor
2015. máj. 2. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
3 szálat adj - az még szimbolikusan a 30 -at is megjeleníti 1szál 10 év
2015. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!