Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyosok, aposok tetszene nektek?

Anyosok, aposok tetszene nektek?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok 3 eve vagyok a baratommal. Most volt a szulinapja az anyukajanak es apukajanak is, arra volnek kivancsi szerintetek tetszik-e majd nekik amit kapnak tolem.


Anyukanak: ezust nyaklanc fecske medallal.

Apukanak: csavarkulcsokbol keszitett kepkeret es benne egy portre rola es az anyukarol.



2015. máj. 28. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem. No vagyok, magam szeretem az ekszereimet kivalasztani, ezüstöt pedig nem hordok. Mellesleg ékszer intim ajándék, azt a párjatol kap az ember. A kepkeret. .. Hát mondjuk egy koloniál szekrenysoron nem tudom elkepzelni. ... Anyukának virág, apukanak egy üveg ital.

Plusz nem anyosrol és aposrol van szó, max a barátod szuleirol

2015. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha kedvelnek, akkor örülnek neki akkor is, ha valójában nem találtad el az ízlésüket.

Ha nem kedvelnek, akkor meg hót nyóc, hogy mit adsz nekik, nem lesz sikered.

2015. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Tudom hogy meg nem az anyosom es aposom de a jelenlegi felallas szerint egy even belul azok lesznek. Es ugy ereztem ebbe a kategoriaba illik a tema. Kedvelnek engem remelem azert fog nekik tetszeni
2015. máj. 28. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csavarkulcsokból készített képkeret borzasztó, hacsak nem kimondottan ilyesmiket gyüjt az illletö, igen kínos lesz. (Meg utána mit csinálnak vele, amikor arrajársz, mindig kiteszik, egyébként meg elsüllyeszik egy fiók mélyére.


A nyakláncra meg az érvényes, hogy nehéz más ízlését eltalálni, nagyon sokan nem hordanak ezüstöt (én sem, kaptam ugyan pár ilyen ékszert, de azóta is a szekrényben vannak, soha nem teszem fel öket), és szintén kellemetlen a helyzet akkor is, ha soha nem hordja, meg akkor is, ha a tiszteletedre néha felveszi, csak közben utálja.

A fecske-medál meg elég gyerekes, egy felnött, középkorú nönek nem igazán illik.

2015. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. máj. 28. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Előttem szólókkal egyetértek. Semleges ajándékot kell adni és nem a Te saját ízlésednek megfelelőt.
2015. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. máj. 28. 23:41
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
6 éve vagyok együtt a párommal és nagyon jóban vagyok a szüleivel,de soha nem jutna eszembe ilyesmit adni.Édesanyja szereti az ékszereket,bizsukat de majd ő megveszi magának saját ízlése és nem az enyém szerint.Előttem jól mondták,semleges ajándékot adj...persze aranyos tőled hogy ennyire személyeset akarsz de ez picit túlzás.20/L
2015. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem maradandó tárgyat adni túl sok, tolakodás.

Nem vagy menyasszony sem, hiába biztos(?) , hogy egy család lesztek.

Talán még anyósnak-apósnak sem adnék mást mint virágot, csokit, magam sütötte süteményt, stb.

Egyáltalán, mekkora fölhajtást csinálnak ők maguk a születésnapból? Mert az is számít. Mit ad majd a fiuk?

2015. jún. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Olyanok a csaladjaink mint a Bazi nagy Gorog lagziban. Az en csaladom a gorog az ovek pedig ez a csondes visszahuzodo. Nem csinalnak nagy felhajtast ezert kerestem hasznos ajandekot. Vegul az aposnak egy bor ovtaskat vettem azt mondta a parom hogy jo otlet volt mert az ilyeneket szereti az apja es ugyis regi mar ami van neki.

Sajnos a virag ,csoki, suti ajandekozas a tavkapcsolat miatt nem lehetseges ( repulon kell utaznom aztan vonaton utanna pedig autoval jo 6-7 ora utazas lesz meg mielott megyek hozza meg a rokonokhiz is be kell neznem )

Eddig mindig kuldtem aprosagokat Karacsonyra de az egesz csaladnak szoktam, unokatestvereknek, nagyszuloknek, a parom szuleinek a paromnak... Nalam ez megszokas mert nagy a csalad es sose hagyunk ki senkit a szorasbol. Azert is szeretnek ilyesmit adni mert megszeretnem vele halalni amiert ott lehetek abban a par napban. Ugyanis soha nem hagyjak hogy barmit is fizessek es ha megtennem azzal nagyon megbantanam oket az biztos, annyit tudok csak hogy neha en fozok.

2015. jún. 15. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!