Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 10 eves kisgyereknek szulinapi...

10 eves kisgyereknek szulinapi ajandek? Modern beallitottsagu tehat focilabda meg roller szoba sem johet.

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 00:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Heló!


Gondolom vannak kedvenc témái, karakterei, világai...

Szerintem egy könyv remek választás lenne. Harry Potter, Drren Shan vámpírkönyvei, amit el tudnék képzelni neki - vagy hasonlók, Libabőr sorozat esetleg...

A saját pédlámból indulok ki. 10 éves korom körül kaptam meg egy haveromtól a Harry Pottert születésnapomra. Hanyagoltam, - másokat nézegettem ,olvastam, dinoszauruszos könyveket például, meg legoztam, és atöbbi, szóval volt más ami lefoglaljon -, aztán elkezdtem ovlasni. Nem tetszett az eleje, így hamar abbahagytam. Majd aztán megint elővettem, körülbelül fél év múlva, de nem az elsővel kezdtem ,hanem egy olyan fejezettel, aminek tetszett a címe - Utazás a kilenc és háromnegyedik vágányról. elolvastam, tetszett, így mégis előről kezdtem a könyvet, aztán jött atöbbi, majd más könyvek...

Nos, így kezdődött a könyvek iránti szeretetem.

Midnezt azért írtam le, mert ha a gyerekben van egy kis jóérzés, és egy csöppnyi esze - igen ,ezt így merem álíltani -, akkor ha kapna egy köynvet, leglaább esélyt adna neki. Mi történhet ilyenkor? Nem tetszik neki, de legalább megpróbálta. Tetszik neki, és még szeretne. Ha legalább nekiáll, mindegyik verzió elfogadható. És lehet, hogy egy olyan csodás utazásra viszed, ami egész életén át fog tartani, az írott történetek világában.

2015. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Lego: nézd meg, hogy miket gyűjt (már ha gyűjt valamit). A legóval ellesz olyan 14 éves koráig. Akkor meg eladhatja egy valag pénzért, ha nem hiányos és megvan a doboza.


Távirányítós helikopter, drón, kamerás autó, stb.


Könyv: van elég széleskörű ifjúsági irodalom mostanság, ne valami klasszikussal indíts elsőnek (az majd később jöhet), egyelőre, Harry Potter meg hasonlók


Bringa


Játékfegyver (nerf, tele van vele a tv)


Társasjáték (bár nem tudom, mekkora divat ez mostanában ebben a korosztályban, de vannak elég jópofák


Mindegy mit veszel, csak ne gagyit adj, inkább legyen kisebb vagy kevesebb. És akármit adsz, legyen közte játék!

2015. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nem az x-box játékokkal van a gond, ugyanúgy ahogy az internettel, tv-vel, psp-vel sincs, amennyiben az ember normálisan képes használni ezeket. A gyerekeink nem baj, ha haladnak a korral, csak ésszel tegyék. És ez rajtunk múlik. Ne adjam a kezébe a játékot, mert függő lesz? Ha rajta felejtem, persze hogy az lesz. Ám ha naponta, kétnaponta 1 órát játszik, akkor nem lesz az. Tapasztalatból tudom. 43 éves vagyok, van 3 gyerekem, a legnagyobb 20 éves. S egyik sem függő. Bármitől függővé válhatunk, ha mértéktelenül használjuk.
2015. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Gyémántlány ***** válasza:

Értem én, hogy szemétbe való egy generáció a miénk (vagyis sokan belőle) de puffoghattok akármennyire is, ha nem érdekli a srácot a rollerezés, akkor minek vegyen a kérdező neki egyet? Hogy a pincében porosodjon?

Szerintem kérdezd inkább meg tőle, hogy mit szeretne, és ha esetleg XBOX játékot kér, akkor az egyszerűség kedvéért vedd meg neki azt. Így nem fogsz legalább mellényúlni, és valami olyat venni, aminek nem örül majd. Nem a te feladatod megnevelni (ha csak nem anyja/apja vagy) és kiküldeni az udvarra játszani.

2015. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az X-BOX jó ötlet ha a kisfiú "modern beállítottságú". Esetleg talán a "Nerf" márkájú szivacstöltényeket lövő játékfegyver is szóba jöhet, bár ahhoz több gyerekre van szükség :)(szülinapi zsúron talán használni tudják a gyerekek,vagy ha a kisfiúnak van testvére)
2015. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én egy vibrit vennék
2015. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!