Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tegnap ugy dontott a parom...

Tegnap ugy dontott a parom hogy szunetet tatrsunk, par napig hagyjuk egymast. Ma van a szulinapja meg is vettem mar az ajandekot, mit csinaljak? Irjak neki egy uzenetet hogy boldog szulinapot?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A [2]-nek szerintem 103%-ig igaza van, azzal a kiegészítéssel, hogy nem csupán "szépen tálalt szakítás", hanem annak bizonyítása is, hogy az edddigi "kapcsolat" csupán szinjáték volt!
2015. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam szólok hogy mi a szitu...tegnap egy szórakozó helyen voltunk,és nem csinált semmit..a haverokkal ivott..nem úgy volt hogy levegonek nézett mert egy párszor odajött hozzánk..meg figyelt...aztán mikor mentem haza odajött és azt mondta hogy sajnálja hogy akkor időt kért atolelt majd megfogta a fejem és q szemembe mondta h szeret,szeret..erre annyit mondtam hogy en is de ezt majd megbeszéljük..és azt hogy oké és otthagytam hazamentem..ahogy haza értem kaptam egy üzenetet hogy jó éjt szivi..ezzel nagyon meglepett..mit csinálják? Hogy vegyem át az irányítást?általában azon vitatkozunk hogy iszik a barátokkal..
2015. júl. 11. 12:33
 13/16 anonim válasza:
Miért veszekedtek azon hogy iszik a haverokkal? Napi szinten teszi ezt vagy hetente beülnek vhova? Nem mindegy azért :)
2015. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Így [a 12 komment után] más a leányzó fekvése!

Az említett kommentedből egészen más derül ki.

Gyakorlatilag te hagytad állva az utcán.

2015. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Minden nap kocsmaznak
2015. júl. 11. 19:08
 16/16 anonim válasza:

Szia!:)

Szerintem ha oszinten szeretitek egymast beszeljetek meg. Vard meg hogy keressen es kossetek kompromisszumot. ne folenyeskedj es ne probalj diktalni hadd kerjen o is valamit. Nyilvan volt valami problema amirol nem biztos hogy tudsz ha szunetet kert...toltsetek tobb idot egyutt mert egy egy mondat tobbet jelent minden targyi dolognal. Kis odafigyeles es minden oke lesz.

Szurkolok^^

2015. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!