Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mennyire illetlenség, ha nem...

Mennyire illetlenség, ha nem vagyok itthon a lányom 18. születésnapján?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz 18 éves. Nem egy bulizós fajta, és itthon lesz a barátai nélkül. Én horgászni megyek az egyik kedves barátommal. Ez nagyon illetlenség? Tavaly sem láttam a 17. születésnapján, mert akkor is horgászni voltam. Nem mondta, hogy rosszul esett neki. Szerintetek mit gondolhat? Nem zavarja?

(Férfi vagyok)


2015. júl. 13. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha a horgászat fontosabb neked mint a saját lányod akkor ne csodálkozz ha idős korodban, mikor egyedül leszel minden fontosabb lesz neki mint hogy téged látogasson, és magányosan halsz majd meg.
2015. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

nem lehetne elnapolni azt a horgaszas temat? illene otthon lenned, es felkoszontened, vagy ha mast nem, indulas elott neked ebresztened reggel egy muffinba szurt gyertyaval vagy valami aprosaggal minimum.

ha nem aznap tartjatok az unneplest, amikor a szulinap van, akkor nem annyira gond, mert ugy sem lennetek egesz nap egyutt, ha otthon is vagy. de ha aznap tartjatok csaladostul, akkor eleg proszto dolog horgaszni menni helyette...

2015. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Hát tudod, a 18.-ik születésnap, az nem egy a sok közül, nem akármilyen szülinap! Az a nagykorúvá válás mérföldköve!


Az, hogy nem mondta, hogy rosszul esett volna neki, az nem jelenti azt, hogy tényleg nem esett rosszul neki...lehet, csak nem akart megbántani...

A helyedben egy kicsit több figyelmet fordítanék a lányomra és megkérdezném tőle, hogy mit szeretne? Nem feltétlenül anyagiakra gondoltam: lehet ez egy éttermi ünnepi vacsora, beszélgetéssel, stb. Vagy pl. egyik évben kevés pénzem volt: egyszerűen feldíszítettem néhány lufival és Boldog Születésnapot felirattal a lakást, sütöttem piskótát és áthívtunk néhány, a gyermekem által kedvelt ismerőst. Nem volt buli, meg ilyesmi, csak torta tüzijáték, gyertya, meg torta.


De azt azért mindenképpen éreznie kellene a lányodnak, hogy FONTOS NEKED!

És ne azért ne menj el horgászni a barátoddal, mert illetlenség, hanem azért, hogy jól érezd magad a lányoddal!

2015. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom... mi lenne ha vinnéd a családot meg a lányodat is horgászni, esetleg meg is taníthatnád neki, ha van hozzá kedve... Illetve ez a horgászni megy a család dolog szerintem csak akkor menjen, ha mindenki akarja. Ha nem szeretnék, akkor maradj otthon, vagy szervezz neki valami programot, akár egy mozit, meg utána egy Mekizést, vagy valamit, nem kell túlgondolni.
2015. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi olyan különös a 18. születésnapon? Papíron nagykorú lesz, de más semmi.
2015. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Sokszor én sem voltam ott a fiamén, de hát szeretjük egymást. Nem távolodtunk el ezért egymástól. Bepótoltuk meg minden, csaptunk beszélgetéseket.
2015. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!