Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a legjobb barátnőm születésnapjára?

Figyelt kérdés

Már vettem neki egy füzetet, amibe közös képeket ragasztottam, idézeteket írtam, meg ilyesmik, de azt inkább akkor adom neki oda, amikor barátságfordulónk van, így most azt nem tudom, mit adjak szülinapjára.

Közös karkötőink/nyakláncaink vannak, azt nem, inkább valami kreatívabbat, személyesebbet szeretnék készíteni (!).

Szereti Stephen Kinget, szeret olvasni, az Odaát c. sorozatot, Marvel/DC szuperhősöket, a Harry Pottert, főleg Guns&Roses-t, Beatles-t, AC/DC-t, Ismerős Arcokat hallgat, és zongorázik illetve kézilabdázik.

Remélem ezek alapján tudtok segíteni... Előre is köszönöm! :)


2015. júl. 15. 22:38
 1/4 anonim válasza:
Rozmaringos-mentás masszázsolajat. Edzés után jól lazítja az izmokat, izomlázat hamar elmulasztja.
2015. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én a legjobb barátomnak csináltam egy dalszöveges videót,ami öt olyan dalból állt,ami leírja,hogy mit is jelent ő nekem.Kiírtam cédére,és csináltam hozzá saját kezűleg borítót is.

Ha ez nem tetszik,akkor esetleg a gravírozást tudnám ajánlani.Annál személyesebb kevés van.:)

2015. júl. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
tudom mondtad hogy személyesebbet szeretnél...de mit szólnál egy koncertjegyhez? [link]
2015. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A CD már nekem is eszembe jutott, annyi különbséggel, hogy ilyen mindenféle válogatás a kedvenc zenéiből. De az összes ötlet nagyon szuper, köszönöm mindenkinek :)
2015. júl. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!