Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátnőm...

Mit vegyek a legjobb barátnőm születésnapjára? 14/L

Figyelt kérdés

Nos kb. addig még van egy hónap , de előre szeretnék gondolkozni .

Van egy olyan ötletem , hogy veszek egy dizájnos dobozt , és 365 kis lapra írok egy-egy idézetet , hogy minden nap tudjon kihúzni egy lapocskát . Ehhez még írnék egy levelet , amihez még adnék egy közös képet .

Szerintetek milyen ötlet ? Esetleg van valami más alternatívátok ? Előre is köszönöm a válaszokat



2014. júl. 9. 20:54
 1/7 anonim válasza:

Én a bnőimtől mindig boldog szülinapot lapot kapok tőlük, azoknak nagyon szoktam örülni


Nekem tetszik az ajándékot, csak sztem elég munkás, de hajrá! :€

2014. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*:)
2014. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet, esetleg az idézetek között rejts el pár olyan kártyát is, hogy pl. x-én meghivod fagyizni, vagy együtt elmentek ide-oda, esetleg segitesz neki kitakaritani a szobáját.
2014. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
Kedvenc csokiját. Vagy hívd meg fagyizni, vegyél neki valami hiper-szuper fagyikelyhet.
2014. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

fuu nee nekem borzasztoan tetszik az otlet! :))

biztos orulni fog neki :)

2014. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon jó és kedves az ötleted! :) Tegyél mellé egy finom bonbont és kerek az egész! Nem is kell ettől jobb ajándék!:)
2014. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
09:55 : ÚÚÚ ez egy jó ötlet köszönöm :)
2014. júl. 10. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!