Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándék ötlet 18. születésnapr...

Ajándék ötlet 18. születésnapraszületésnapra?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek a jövőhéten lesz a 18. születésnapja és valami különleges ajándékkal szeretném meglepni különleges módon. Nagyon hálás lennék ha segítenétek! Ötletek?
2015. júl. 25. 13:56
 1/7 anonim válasza:
Szia! Az illetotol nagyban fugg. Ajandekutalvany, jogositvany tanfolyam (ha nincs, ha van akkor autot), de ha ertelmesebb emberrol van szo akkor dragabb ekszert, Herendi porcelant (vannak fiatalosak) is lehet.
2015. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ne haragudj, nem vettem eszre, hogy baratnonek. Akkor felejtsd el amit irtam. Koncertjegy, utalvany, valami kisebb berendezesi targy. De ha sajat kezuleg csinalsz valamit az is jo. :)
2015. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! valami személyesebbre gondoltam. Egyéb ötlet?
2015. júl. 25. 23:26
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem vehetnél két olyan nyakláncot vagy karkötőt, (az egyiket magadnak, a másikat neki) amin van valamilyen kis szimbólum pl.: vételen jel! :) Kis ékszeres dobozban nagyon aranyos ajándék:) Ha beírod a google-be, hogy BFF karkötők, rámész a képekre, akkor nagyon sok félét kiad:) (linket is küldenék, ha tudnám, hogy hogyan kell)

2015. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A nyaklancot kesobbre tartogatom de nagyon jo otlet koszonom!

Egyeb otlet?? Surgos lenne!!

2015. júl. 26. 22:51
 6/7 anonim válasza:

Szia! Az előző vagyok :)

Ha szeret filmet nézni vagy mozizni, akkor lehetne ilyen VIP mozizás ketten :) Utána beülnétek valami cukiba, és ennétek egy sütit vagy innátok egy kávét. Vagy ha tudod, hogy kinézett valami ruhát, amit nem vett meg, akkor akár az is lehet :)

2015. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mit kapott végül??
2015. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!