Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a skinhead barátomn...

Mit vegyek a skinhead barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat szeretnék..ilyeneket, hogy fésűt, hajnövesztőt stb ne írjatok..meg aki utálkozni jön ide az is legyen szíves és bírja ki, hogy nem ír alá..

Már együtt vagyunk egy ideje és nem azt mondom, hogy egyáltalán nincsenek ötleteim, de tényleg valami olyasmit szeretnék neki adni aminek nagyon örül, úgyhogy mindig jól jön pár tipp.



2015. júl. 30. 17:29
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
58%

Egy hipercuki plüssnyulat.:333

Amugy valami magyarosat.:DD

2015. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Tud ám nagyon aranyos lenni néha, úgyhogy ki tudja lehet, hogy a plüssnyúlon se akadna ki annyira XD

Magyaros dolgokon már én is gondolkoztam

2015. júl. 30. 17:40
 3/31 Kill The Sexplayer ***** válasza:
93%
"Cigánypecsenye" feliratú pólót.
2015. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
hajzselét
2015. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%
Ez az egyetlen dolog határozza meg a barátodat, az hogy skinhead? Elég szomorú...
2015. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem, egyáltalán nem erről van szó :) csak szeretnék valami ezzel kapcsolatosat (is) adni neki most, mert az eddigi ajándékaimnak még nem volt köze ehhez
2015. júl. 30. 19:53
 7/31 anonim válasza:
81%
Én a helyedben mindenképp kézzel készítenék valamit, én mint férfi sokkal jobban tudom értékelni a személyes, kézzel készített ajándékokat. Esetleg ha van egy belső vicc kettőtök között, valami azzal kapcsolatosat?
2015. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
Nem tudom, hogy a skinheadeknél vannak-e megszokottan kedvelt bandák, (sajnos nem igazán ismerem a stílust, csak külsőre) mint pl. rockereknél, de ha igen, akkor esetleg vehetnél egy pólót, amin a kedvenc bandája szerepel. :)
2015. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
46%

Vannak skinhead bandák igen

Magozott Cseresznye, Egészséges Fejbőr, Hatóságilag Tilos


Én viperát, tonfát, vagy tazert vennék neki, hasznos is és értékes is.

2015. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Utolós előtti: köszönöm szuper jó ötletet adtál :) Utolsó: igen gondolkoztam a pólón és valószínűleg veszek is neki egyet, csak úgy vagyok vele, hogy amellé még szeretnék valamit, de szerintem az előtted szólónak köszönhetően már tudom is, hogy mi lesz az :D
2015. júl. 30. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!