Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. születésnapra kreatív...

18. születésnapra kreatív ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Testvérem (lány) lassan betölti a 18. életévét és szeretnék neki valami különlegeset ajándékozni. Ha esetleg valaki tud valami jót kérem,hogy ossza meg velem. Ha segít valamiben, nagyon szereti a motrokat, motorozik is. (:

2015. aug. 6. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Akkor Vidd el egy motor kiállításra valami régi múzeumba vagy ilyesmi persze ha szereti a régi motorokat is :)
2015. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

milyen árkategóriában gondolkozol?:)

én a húgomtól egy listát kaptam, hogy mi leszek még életem során, és mindegyik ilyen ponthoz egy-egy apróságot (pl. leszek anya, ezt szépen kifejtette és volt benne egy cumisüveg stb.)

esetleg ha olyan kapcsolatban vagytok csinálhatsz vele egy közös napot, amikor elviszed mondjuk egy cukrászdába, megnéztek egy filmet vagy bármi ilyesmi :)

Ha pedig esetleg tényleg többet is fizetnél és motorozással kapcsolatban gondolkodsz akkor a meglepkek.hu oldalt ajánlom :)

remélem tudtam segíteni!

2015. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :>. Jó ötletek s még én is töröm a fejem :))
2015. aug. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!