Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 14. születésnapra házibulira...

14. születésnapra házibulira milyen kellékeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Vodka narancs, de több naranccsal, hogy ne üssön annyira. Valamilyen bólé, kis pezsgő, srácoknak sör de módjával. Rövid ne legyen mert attól könnyű megfeledkezni magadról. :D
2015. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vodka? Nem 20. Csak 14. Szülinap

Amúgy konfetti ha nem akartok nagyon takarítaniakkor inkább azt ne , lufi, gyerekpezsgő,szörp,kóla vagy fanta vagy amit szerettek,torta,sütik,sós perec, ropi,csipsz,zene,valami kis díszlet mondjuk papírból ilyen lánc,poharak az üdítőkhöz,kés villa tányér, rendezhettek akár versenyeket is pl: lufifújás,csokievés késsel villával úgy hogy még rajta van a borítás,kólaivó verseny,limbó,

2015. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vége lemaradt :D

..seprűadogatós verseny, nem kell nagy dolgokra gondolni az ilyenekkel jól el lehet szórakozni csak egy kis kreativitás kell és nem is kerülnek sokba, és ha már zene ha van disco gömb azt mindenképpen rakjátok fel :)

2015. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14.-ik szülinapra alkoholt? Vicces vagy első. Én ezeket készíteném be: Jó zenék, horror film, activity, pizza, chips, ha ilyen nagy meleg lesz akkor jégkrém, torta, muffin. régi ruhák, amiből vicces divatbemutatót lehet csinálni, ha van xbox akkor arra jó játékokat, alkoholmentes gyümölcsbólé
2015. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. aug. 10. 14:07
 6/6 anonim válasza:

Én 17 éves vagyok, nem fogok álszentkedni, en szoktam bulizni és inni. Ebben a korban nem tettem. Szerintem nektek se kéne. Vigyetek jo zeneket, erezzetek jol magatokat, beszelgessetek. Egyetek egy jo tortat

Fotozzatok sokat. Remek dolgokat lehet csinalni pia nelkul is.

Ha akartok inni akkor esetleg egy egy somersbe vagy egy kicsi pezsgo. De szerintem erre nincs szukseg. En nem innek.

2015. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!