Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek neki szülinapjára?

Mit vegyek neki szülinapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Van egy srác aki úgy 2 éve tetszik, de nem nagyon beszélgetünk, tehát még barátok sem igazán vagyunk. Amúgy vele egy csapatban edzünk, így hétvégén látom legközelebb. Nemrég volt a szülinapja, arra szeretnék neki venni valamit. Ilyenkor általában az egész csapat vesz valamit annak akinek szülinapja volt, szóval ez nem ilyen egyéni ötlet :D Inkább csak szokás. De mivel nem nagyon ismerem, ezért nem tudom minek örülne? Nem akarok valami nagyon személyes dolgot adni, de azért mégsem akarok csak egy csokit hozzávágni. :)

Köszi!

16/L



2015. aug. 13. 16:42
 1/6 anonim válasza:
Kénytelen leszel csokit adni. Mást nem szoktak. Ha mást adsz, azmár sejtetni fog számára valamit.
2015. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Plüss macit, csokit, tusfürdőt, sampont dezodort tojást, tejet , szendvicset, pudingot, kekszet, ládát, kártyát, vagy valami gyümölcsöt. De a tejnek szerintem örülni. Mindenki szereti a tejet, és a tojást veszel neki 6-darabot és lesz rántottája.
2015. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vaki1616 ***** válasza:
Vagy ezt mindet és akkor amíg zuhanyzik a tusfürdővel meg hajat mos a samponnal, nézheti a plüss medvét. Aztán ehet egy jó rántottát szendviccsel meg ihat hozzá tejet majd a csoki előtt még ehet egy kis pudingos kekszet miközben a ládájában kártyázik a gyümölcsökkel. :D
2015. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat en reg nevettem ennyit. Koszi sracok megvan, hogy mit veszek. :D
2015. aug. 14. 00:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugye nem a második adott ötletet?:D

(én is jót nevettem, pacsi srácok:D)

2015. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez vicces volt... :-D
2015. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!