Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek megengednék?...

Moja2001 kérdése:

Szerintetek megengednék? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Anyukamek megengednek h 15. szulinapomra csinaljak egy bulit de ugy hogy ok nem lesznek otthon? Tesomnak megengedtek mikor o volt 15..Es innank is picit ezert nem akarom h otthon legyenek nektek mi a velemenyetek az ivasrol es a bulirol is?

2015. aug. 31. 22:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Es meg annyit hozzafuznek hogy lany vagyok es testverem is lany.
2015. aug. 31. 22:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A pia miatt én nem engedném meg. Már eleve gáz ha valaki azt hiszi 15 éves szülinapján muszáj innia..
2015. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem erzem azt hogy muszaj de azert koszonom a valaszodat
2015. aug. 31. 22:57
 4/10 anonim válasza:
Bulizz nyugodtan a barátaiddal, ha az én lányom lennél és bíznék benned, meg is engedném.. De az alkohol felejtős. 15 évesen.. Na. Huszonéves vagyok, anno már elmúltam 16, mikor először alkoholt ittam egy buliban. Nem örülnék neki, ha a 15 éves lányomról kiderülne, hogy ivott.
2015. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha csak picit akarsz inni nem értem miért nem lehetnek ott a szüleid?:-D
2015. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne erről a szüleidet megkérdezni inkább...
2015. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én megengedném, de 15 évesen a piát nem, mivel úgyis lesz olyan aki tulzásba viszi, és csak a szüleid fognak szarul kijönni belőle ha valamelyik pajtid túlissza magát.
2015. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy jól érezd magad a barátaiddal nem kötelező az alkohol jelenléte. Sőt, én nem is engedném.

Ha mondjuk valaki rosszul lesz, te vagy érte felelős, mivel a te bulid.

Egy vagy két üveg pezsgő belefér attól függően, hogy mennyien lennétek, de még az sem muszáj.

Én a helyedben semmiképpen sem vinnék alkoholt a bulimra. 17 voltam, sőt már bőven elmúltam, mikor először fogyasztottam alkoholt. Előtte is teljesen jól éreztem magam nélküle, nem éreztem kötelezőnek. Ettől nem leszel nagyobb arc :) Higgy nekem :)

Boldog születésnapot.

2015. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

U.i. : Ha valaki rosszul lesz, és te vagy a felelős, az nem azt jelenti, hogy te tudsz vele valamit csinálni, hanem mint az előttem szóló írta, a szüleidre hárul...

2015. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nyilvan te is mas vagy meg a tesod is attol fugg a szuleid milyennek ismernek teged meg lehet e engedni neked vagy nem csinalnal nagyobb b..msagot mint a tesod vagy nem:D erted ..
2015. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!