Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok segíteni? Tanácstalan...

Tudnátok segíteni? Tanácstalan vagyok a nővérem szülinapi ajándékával kapcsolatban!

Figyelt kérdés

A nővérem 18 éves lesz! Az évek során már kifogytam az ötletekből. Pár dolog róla:

Olvasni szeret, de nem veszek neki (megint) könyvet, mert nincs ideje olvasni. Sminkel, de a smink cuccok is kizárva, mert megvannak a termékek ,amiket használ és tuti mellé nyúlnék. Gondolkodtam ruhadarabokon, de mi van, ha nem tetszik majd neki, esetleg nem jó a méret? Mozijegyet/koncertjegyet ne írjatok, mert hiába jó ötlet, Szlovákiában élünk, ráadásul vidéken. Szóval ez sem valósítható meg. Bekeretezett közös képünk már ezer van. Kisebb dolgokon is gondolkodtam (pl. gyertya),de hát mégis csak 18 éves lesz! HELP PLEASE!



2015. szept. 13. 16:59
 1/3 anonim válasza:
Esetleg egy szép sál?
2015. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vásárlási utalvány.
2015. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de épp a 18-as szám miatt nagyobb dolgokban kellene gondolkodni....
2015. szept. 27. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!