Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan okozzak a páromnak...

Hogyan okozzak a páromnak maradandó meglepetést?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom őt olyan dologgal meglepni, ami anyagi dolgot követel, hiszen mindent megtud venni magának, amire szüksége van. Sokkal inkább olyan dolgot szeretnék, ami mélyen megérinti a lelkét és átadhatom vele minden szerelmemet. Azt szeretném, hogy érezze, ő a mindenem és én vagyok a világ legboldogabb nője mellette.


Van valaki akinek sikerült valamivel hatalmas meglepetést okozni a párjának?


Vannak ötleteim, mint videómontázs a szeretteitől, reggel, mikor felkel meglepni őt munka előtt (nem élünk együtt) de ezt még kevésnek találom.


Tudtok segíteni? :)

Én 21 ő 25


2015. szept. 15. 21:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Én a lány, ő a fiú :)
2015. szept. 15. 21:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív terhességi teszttel.
2015. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennek szerintem még nem örülne.
2015. szept. 15. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"mélyen megérinti a lelkét és átadhatom vele minden szerelmemet. "

Pedig mindkettőt teljesítené. :D

2015. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
37%

én a közös kepeinket es fontos pillanainkat kivalogattam. szépen lekicsinyitettem es kinyomtattam. fogtam egy ures füzetet, és idorendben beragasztottam. datumoztam es volt amit feliratoztam is.

az en barátom nagyon meghatòdott+látszott rajta, hogy nem 5perc volt megcsinalni. csak a képeket napokig válogattam es tettem idorendbe.

persze nem a 600.kozos selfit nyomtattam ki, hanem olyanokat is,ahol csak jartunk és megorokitettuk a tajat stb. nekünk ez sokat jelent, rögtön tudjuk mi volt ott stb

+emellé olyat vettem amit minden nap használ és eszébe jutok róla :)

most a következő évfordulón folytatom a kis fuzetet:) sztem ez maradandobb, mint elektronikusan a videó.

2015. szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm neked! ez nagyon jó ötlet!
2015. szept. 18. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!