Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen meglepetést készítsek...

Milyen meglepetést készítsek egy 40 éves apának?

Figyelt kérdés

Apum ebben az évben lesz 40 éves. Anyum mondta, hogy találjaki neki valamit mivel kreatív vagyok. Csak az a baj, hogy tippem nincsen. :(

Tudom mik érdeklik, de ha én kigondolok vmit akkor az drága lesz. Egy kisebb partit szeretnék közeli barátokkal. ?



2015. júl. 14. 22:20
 1/4 anonim válasza:

Én a partit nem nagyon tartom jó ötletnek mivel azt nem hiszem h egyedül szerveznéd meg és így nem lenne annyira személyes.. ezt hagyd meg anyukádnak:D

Esetleg ha leírnád mik érdeklik tudnék segíteni:)

2015. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az, hogy rám bízta mert, hogy kreatív vagyok és szervezgető. xD

Motor, autó, számító gép, család

2015. júl. 15. 20:46
 3/4 anonim válasza:
esetleg olyanra nem gondoltál,hogy sok-sok képet össze gyűjteni a családról,közös pillanatokról és ezeket lejátszani neki a család előtt?
2015. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xD Azt már elhasználtam az előző szülinapján. :3 Még volt, hogy albumot is csináltam. Videó. :3
2015. júl. 16. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!