Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek 30. születésnapra...

Szerintetek 30. születésnapra elég?

Figyelt kérdés

Barátomnak lesz nem sokára a szülinapja.

Tudni kell róla, hogy még saját magának is nehezen vesz ajándékot, illetve bármit is, ha vesz, akkor mindig prémium minőséget (ruha, táska, mindenből..), tehát nem egyszerű neki vásárolni.

Az elmúlt években azért megleptem pár jó dologgal, de most nem igazán van pénzem arra, hogy több tízezret kiadjak egy ajándékra.

Viszont eszembe jutott, hogy mi lenne, ha főznék neki, meg sütnék tortát? Szerencsére nagyon finom steak-et csinálok, köretnek is megvan már, hogy mit csinálnék, és megpróbálkoznék a kedvenc tortájával (nem egyszerű torta:D).


Szerintetek jó ötlet?


2015. szept. 24. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez "alap".
2015. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem emelle meg egy maradando,akar kezzel keszitett dolgot azert adhatnal neki:)

Pl. Kozos emlekekbol,kepekbol osszeallitott kis montazs.

2015. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ő az ilyen saját kezű dolgokat nem csípi. Legjobban az élményeket szereti, de most nem tudom elvinni egy hétvégére szállodába.. (már volt ilyen, és az tetszett a legjobban neki). Mindene megvan, amire szüksége van. Ő olyan, hogy ha kell neki valami, akkor megkeresi a lehető legjobbat, és meg is veszi. Például én régen vettem neki 10.000 Ft-ért parfümöt, gondoltam nagydobás, tetszett is neki, de most 40.000 Ft-os parfümöt pacsmagol magára...tehát nem lehet neki egyszerű ajándékot venni..
2015. szept. 24. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!