Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak öcsémnek szülinapjára?

Mit adjak öcsémnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Kedden lesz 13 éves és semmi tippem nincs mit adhatnék neki, mert mindene megvan szinte.. Nagy kocka, imád gépezni. Valaki, valami ötlet?
2015. szept. 27. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nőt
2015. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 $$$$$ válasza:
Hát ha kocka akkor valami gémer cuccot. Mondjuk azok elég drágák. Bár nem mind ,csak a márkásak. Nekem pl: aula egerem és egy kolink billentyűzetem van nem drága cuccok úgy emlékszem valsmi 5000 körül volt mind kettő. És jól birják már lassan egy évesek :) . Vagy akár gémer fejhalgatót is vehetsz. Mondjuk abbol már nekem egy kicsit drágább van :) ;)
2015. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Koszi, de az nem az en dolgom keressen maganak xd

2. De epp ez a gaz, hogy mindene van.. Eger, billentyuzet, fejhallgato,. Meg minden szar:D

2015. szept. 28. 05:37
 4/5 $$$$$ válasza:

Értem . :) akkor PlayIt jegyet . Sima valami 1200 Ft

Deluxe:3900

Colector editor meg aszem 9000

De ezek a Debrecenire vonatkoznak. Mondjuk már majdnem mind volt. A Pécsi aszem valami 3 nap mulva lessz. A debreceni meg november 14 (alig várom ) Vagy ha már nem tudsz venni ( szerintem a Debrecenire még biztos hogy van ) akkor hozd el és vegyetek helyszini jegyet.ha tényleg kocka örülni fog :)

2015. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha kocka akkor add oda a penzt es mond meg neki hogy tud venni maganak skint vagy karaktert
2015. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!