Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek egy kétéves...

Szerintetek egy kétéves kislánynak milyen ajándékot érdemes venni a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok otthon ilyen téren, szóval előre is köszönöm a segítséget. :)
2015. szept. 15. 20:41
 1/6 gyevickie válasza:

Lehet neki venni például őszi ruhácskát. Pl. pólót, amin a kedvenc mesefigurája vagy kedvenc állata van. Érdemes megkérdezni az anyukáját, hogy mekkora mérete, én annál egy picivel nagyobbat szoktam választani, hogy ne nője ki azonnal. Nem árt megfigyelni, hogy milyen stílusút adnak rá szívesen a szülei, ha pl. nem szeretik a fodros rózsaszínt, akkor ne olyat. Vagy esetleg anyukával megbeszélni, hogy mire lenne szükség. Pl. sapka, sál, kesztyű, zokni...

Játéknak valami olyat, amit nem tud szétszedni. Lehet kapni ilyen gömböt, amin különböző alakú nyílások vannak és hozzá olyan alakú formák. A lényege, hogy be kell dobálni a gömbbe a formákat. Lehet vele tanulni a színeket, formákat...

Vagy van ilyen hordó-torony játék. 8-10 db különböző méretű, színű hordó van benne. A tesóim nagyon szerették toronyba rakni (vagy velem rakatni), majd hangosan nevetve ledönteni.

2015. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elmész egy játékboltba, akkor az eladók sokat tudnak segíteni. Meg ott ötleteket is találsz bőven. :)
2015. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm az ötleteket. :)

Második válaszoló igen ám, de azért jó úgy elmenni egy boltba hogy valami elképzelésem van, amit most innen megkaptam.

2015. szept. 15. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy merre laksz, de szerintem itt is jó játékokat/ötleteket találsz:

[link]

Nekem még keménylapos mesekönyv jutott eszembe hirtelen. Anno az én fiaim nagyon szerették ezt :)!

Remélem tudtam segíteni :)!

2015. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gyevickie válasza:
Szívesen! :)
2015. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló. igen tudtál segíteni, köszönöm! :)
2015. szept. 15. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!